Andragona - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Andragona metal / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Of Vision Arisen (New single 2020)
  Nezařazeno
 • Fight For Your Praise
  End Of The Prophesied Dawn
 • Miss You
  End Of The Prophesied Dawn
 • Bury Me Softly
  End Of The Prophesied Dawn
 • Fort Boyard (metal cover)
  End Of The Prophesied Dawn

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Andragona je zpět!

Andragona zdraví všechny své věrné fanoušky! Tímto bychom se vám všem chtěli omluvit za dlouhou dobu komunikační pasivity, ale máme skvělé zprávy! Jak jste si již mohli všimnout v sekci "videa", nebo pokud jste nás sledovali na facebooku nebo instagramu, máme pro vás nachystaný zbrusu nový singl s lyric videem!

Také zkoušíme s novým basákem a od návratu na pódia nás dělí již jen prázdné místo za bicími!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Martin Forent

Proč neodpovíte na to proč jste neaktivní ??? Měl jsem rád vaše koncerty, zašel bych zas .... Plánujete vůbec ještě hrát?? Nějaké vyjádření by to chtělo. Čau Martin F .

Bez profilu

ricHARDos

Nazdárek, říct mi někdo že je to skupina z moravskýho pupku ,asi bych mu odvětil:,,Taková muzik se u nás nehraje" Ale kdeže starý brachu zaspal jsi dobu, už druhá dekáda novýho milénia běží, a další generace muziky schopných mladých lidí vystrkuje růžky.
Ale škoda že jen vystrkuje, podle mně slušnej mančaft. Hlavně song Fight For ...atd. je přijemný ušní pohlazení. Ještě jednou škoda že jsou od 2.16 neaktivní. Třeba je múza ještě políbí. Takže hoši do teho. Pozdravuje ricHARDos z toho českýho pupku

Bez profilu

Stanislav Horak

Pry je zpevacka tehotna s kytaristou, to jsem slysel na melodce.

Zobrazit všechny názory