Anabáze - O kapele | Bandzone.cz

Anabáze rock-folk / Liberec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Anděl
    Nezařazeno
  • Peklo z nebe
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Petr Otto Čermák - zpěv, klávesy
Karel Pazdera - akustická kytara, zpěv
Miloš Vondráček - elektrická kytara
Jan Mikulička - basa
Karel Korous - saxofon, klávesy
Tomáš Škoda - bicí

Kapelu můžete bookovat prostřednictvím platformy Poopeek

Bio a historie

Skupina Anabáze už brzy oslaví dvacáté narozeniny; zrodila se v dubnu 2002. Dodnes v ní působí oba zakládající členové — zpěvák, klávesista a kytarista Petr Otto Čermák i zpívající kytarista Karel Pazdera.

Během let skupina natočila několik nahrávek, se svým repertoárem obrazila kluby a festivaly téměř po celé zemi a vypravila se i do sousedního Polska. Její sestava se v průběhu času měnila, čas od času se Anabáze odmlčela úplně, aby se znovu vrátila vybavena novou inspirací a elánem.

Současnou inkarnaci tvoří kromě Čermáka a Pazdery ještě kytarista Miloš Von Dráček, klávesista a saxofonista Karel Korous, baskytarista Jan Mikulička a bubeník Tomáš Škoda.