Alter In Mind - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alter In Mind metal-crossover / Plzeň

„CD "Grow Up!" k poslechu a stažení zdarma!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Oficiální webové stránky na http://www.alterinmind.com

 

Alter In Mind znamená:

  • Tomáš "Kofi" Kofroň - zpěv
  • Láďa "frix" Šalom - kytara
  • Radim "fíďa" Hercík - basa
  • Tomáš "Lebi" Lebenhart - bicí
  • Vojta "Kořen" Košař - kytara

 Bývalí členové

  • "Márty" Tauber - bicí (květen 2010 - květen 2014)

Alter In Mind najdete i jinde:


 

Bio a historie

Počátek Alter In Mind (AIM) se datuje na květen roku 2010. Kapelu založil Láďa "frix" Šalom jako vyústění předchozího studiového projektu Among A Mosh. Do vznikající kapely se přidal basák Radim "fíďa" Hercík, který společně s frixem působil v kapele Proclaim. Na post zpěváka byl oslovený Tomáš "Kofi" Kofroň hrající ještě v kapele Trollech a 1000 Bombs na kytaru. Na bicí se ke kapele přidal Martin "Márty" Tauber, který dříve působil v kapele Compadre, nyní i Llyr. Na druhou kytaru se ještě po krátké době přidal Vojta "Kořen" Košař a kapela se stala kompletní.

Už po půl roce AIM odehráli svůj první koncert a v prosinci 2010 kapela uveřejnila svoje první demo nahrávky. Převážně kladné ohlasy se projevily hned v následujícím měsíci hojnou účastí na koncertu v plzeňském Divadle Pod Lampou.


V roce 2011 AIM vydali vlastním nákladem první desku s názvem Wake Up!

V létě 2012 se AIM zúčastnili soutěže o hymnu fotbalového týmu FC Vitoria Plzeň a vytvořili pro Viktorku svoji verzi hymny s názvem Červená Modrá (viz http://www.youtube.com/watch?v=UUoXOQGquYk).

2. května 2014 jsme vydali vlastním nákladem druhé album s názvem Grow Up! (s parádním obalem od Žanety Kortusové) Ten samý den bylo CD pokřtěno na koncertu v Divadle pod Lampou v Plzni! (viz http://www.plzenskekapely.cz/reporty…)

Na konci května 2014 oznamuje svůj konec působení v kapele Márty. Nového člena jsme našli hned na podzim - stal se jím Tomáš "Lebi" Lebenhart, takže jsme opět komplet pro hraní a skládání!

Během zimy jsme nazkoušeli věci z posledního alba Grow Up! a také jsme oprášili delší dobu nehrané skladby z debutové desky Wake Up!.