Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Allstar Refjúdží Band alternative-experimental / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Allstar Refjudzi Band - Who eats dogs- 518 ×
  • Allstar Refjudzi Band - Stay here 323 ×
  • Allstar Refjudzi Band - The Nice Czech Way 285 ×
  • Allstar Refjudzi Band - Hard Work 216 ×
  • Miran´s song - live from Archa 236 ×
  • Last Light - live from Archa 242 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Allstar Refjúdží Band je sdružení několika hudebníků nejrůznějších kultur, náboženských vyznání i politických postojů. Posláním skupiny je otevírat témata spojená s migrací a ukazovat možnosti řešení sociálních problémů.

Allstar Refjúdží Band míchá různé hudební styl: kurdský folk a pop, akordeon východoevropského stylu, čínskou operní a popovou hudbu, reggae a rock, dixieland, švýcarské nápěvky z hor a kabaretů, jazzovou i experimentální hudbu.

Frontmany skupiny jsou Philipp Schenker, Jing Lu a Miran Kasem.

Kapela hrála na významných festivalech a koncertních pódiích v ČR i v zahraničí. Domovskou scénou skupiny je pražské Divadlo Archa.

V roce 2009 vydal Allstar Refjúdží Band u Indies MG svoje první album SPAS! Na rok 2012 chystá ASRB vydání nového CD Kdo žere psy?

Členové ASRB:

Michael Romanyshyn (kapelník), Jana Svobodová, Jing Lu, Philipp Schenker, Miran Kasem, Gugar Manukjan, Lenka Dundrová, Jindřich Krippner, Kryštof Verner, Ondřej Komárek, František Touška, Tomáš Hendrych, Marek Hrubý, Lukáš Mičko, Tomáš Kerle, Adrian Ševeček

Více informací: www.asrb.cz

 

Bio a historie