All Regrets - Názory | Bandzone.cz

All Regrets rock'n'roll-rock / Chrudim

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Life (2014)
    Nezařazeno
  • Black Boy (2014)
    Nezařazeno
  • Lost Victories (2014)
    Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

MetalGate Massacre

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

www.metalgate-massacre.cz

Bez profilu

Pavel Kratochvíl

Ahoj, máte s Ondrou hotové ještě nějaké další skladby? Pokud ano, uveřejníte je (web, cd)? Slyšel jsem Final crash, Lost victories, Trinity – pěkný nářez! Věřím, že pořád letí. Ondro, Fruit machines byly dobrý, ale v AR opravdu dobrý!

janick

Parádní koncert včera, klobouk dolů, skvěle sem si to užil, jen tak dál. Mějte se;)

David Liška

Zdar. Navštívil jsem vás na dni hudby u ZUŠ.
Škoda jen toho zvuku, jinak byl koncert výbornej.
Vaše zpěvačka má charisma, oba kytaristi jsou třída, a výborně vám hraje basák s bubeníkem - rytmicky to sedí, občas se najdou chybky, ale komplexně je to výborný.
jen malý detail:
Docela mě překvapil Rockwell - já osobně jej nemám příliš rád, avšak Vašemu kytaristovi hraje velmi slušně. Přičítám to i kytaře, na kterou hraje, spojení Jackson vs Rockwell jsem ještě snad neslyšel. Byl by Váš kytarista ochotný mi napsat, jaké efekty používá, nastavení atd? Dost mě to zajímá. Díky.

Míra

Cau Davide. Diky za nazor. S tim zhutnenim to nebude uplne jednoduchy, ladime uz docela nizko :-D pravda je, ze zapracovat se da vzdy. Novy material na nahravku je pripraven, ale nyni je spousta hrani, chceme to udelat poradne. Ve stylu Drogy minime pokracovat dale, takze doufam, ze nas opet poctis svou navstevou...

David Liška

Zdar. Chtělo by to trochu zhutnit a přitvrdit. Byl jsem na vašem koncertě na Festuňku a líbí se mi, že hrajete docela nápaditou muziku. Chtělo by to natočit něco novýho, ale pokud budete pokračovat ve stylu vaší úvodní skladby (tak jak začínáte koncert), bude to výborný...

Bez profilu

jamesruteni

žeru vás !!!!!

Bez profilu

Krtek bejby :D

Nazdar! Pozdravujte ode mě tu ponravu Michala ;) Co děláte 7.6. (čtvrtek)? Chystáme s kapelou koncert v klubu Matrix v HK (hned vedle kolejí). Kapely Asy-metri, Fear Factory revival a vy? Teda hráli by jste první, ale myslím, že to bud začínat dýlejc ;) Zatim čabas a dejte prosím vědět co nejdřív