Podobné kapely
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
NÉČO OMNE
Som tak povediac začinajúci mcs,moje umelecke meno je A.K.A Tomik.Mc,my name is Tomaš,Posobil som v malej hiphop skuine Priestor ktora sa rospadla,teras som sam sebe pan a určujem si tempo,hiphopu sa venujem asi 5-6 rokov stoho
som ho 4 roki očúval,teras sa deriem stale vpred,moj sen je vidat hiphop cd,zatial len nejake nekomerčne demá,v tejto dobe servirujem Mixtape z ulice vol.1 ktori
vijde v Novembri tohto roku,bude sa nstiahnutie aj tu! V dalšom roku a to 2008 chistam nejaké demo a Mixtape z ulice vol.2,ak sa vám moja tvorba či uš mixtape alebo rap páči,som rád:)to je v skratke všo sws!