Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Airbag punk-rock / Staňkov

„Homo homini je už jen ochočenej pes“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Návrat na scénu

Upraveno:

Rýzmberský večírek byl bomba. Dliuho jsme nehráli na festivalu, teď jsme si to střihli rovnou v osm večer. I když začalo pršet a nateklo nám do bot, co jsme měli venku hozený za stejdží, vy jste vydrželi až do konce a za to vám moc moc děkujem.

Chystá se společněj koncert s Velkýma Vočima, v létě se snad ukážeme aspoň na jednom festivalu a zároveň pro vás začneme připravovat desku, kterou vydáme příští rok k deseti letům naší (ne)slávy.

Chcete nás u sebe ve městě?
Stačí nám dát vědět aspoň dva měsíce předem, obsarat zvuk s minimálně dvěma odposlechy, 2.500 honorář + pití, občerstvení a cesťák, kterej počítáme z Plzně 8 Kč/km.


NÁVRAT NA SCÉNU!!! 19.5.2018 - Rýzmberský večírek u Kdyně

Upraveno:

V sobotu 19.5. zahrajeme padesátiminutovej set na hlavní stage festivalu Rýzmberský večírek. Bude to naše první společný hraní po více než dvou letech.

A jak se to má s hraním dál?

Občas nám přiletí nějaká krásná zpráva, co zahřeje tam, kde jsme mívali srdce. Zvete nás na koncerty a poptáváte další písničky a vůbec věci, co my absolutně nestíháme plnit... Normálně totiž nezkoušíme a nehrajeme, času máme málo, ale budiž! Hoďte nám rukavici a my dorazíme!

Máme jenom tři podmínky:

1. ČAS - Musíme to vědět minimálně 2 měsíce předem.

2. ZVUK - Musí tam bejt aspoň 2 (ideálně 3) cesty pro odposlech a normální pódium.

3. HONORÁŘ - Vždycky jsme si vystačili s pokrytím našich nákladů a tak to pojedeme dál, ale je třeba si uvědomit, že jen náklady kapely, pokud pojede daleko, se pohybují v řádu tisíců.

Orientačně tedy: Plzeňský kraj +- 2.000, Praha/střední čechy +- 2.500, Brno +- 3.500

Kdo se s námi odpoutá?


Opožděně, ale do Vánoc jsme to nakonec stihli: Semilhář.

Do kapely se vrátil Kryštof zvaný Ginger a ze Sticx u nás na bicí zaskakuje Mat LLin. Teda - "vrátil" a "zaskakuje" v praxi znamená, že jsme si letos jednou zahráli.

Ačkoli jsme se s klukama sešli už v létě, finální verzi toho co jsme napsali a nahráli během jednoho prosluněnýho víkendu pro vás máme ukuchtěnou až teď. Během pár dnů se tu objeví i "video" pro ty, co potřebují zaměstnat víc smyslů naráz.


Stay Airbag.