Äemän Käki - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Äemän Käki rock-dance music / Sedlčany, Benešov, Jyväskylä

„Pohoda Fest Sedlčany, 21.6. 2014, od 14 h“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Sedlčanský Pohoda fest 2014, 21.6. na sedlčanské kotlině od 14 h

Sedlčanská Kotlina, 21.6., začínáme již ve 14 h, vstup 250 vočí


Mílovými kroky se k nám řítí legendární monstr akce Pohoda Fest, která je svými velkými mírami na Sedlčany naprosto šokující. Tolik předkapel (pravda budou hrát všichni po nás :) - 23) jsme ještě v životě neměli. A tak spojíme své decibely s drsnou kapelou Detroit, aby jsme překřičeli protější stage! Na této akci přátelé vystoupí takoví žraloci československých hudebních vod jako VYPSANÁ FIXA, FAST FOOD ORCHESTRA, THE FIALKY, PUB ANIMALS, MALALATA SOUND SYSTEM, JUST FOR BEING, MESENJAH, ATD atd. a samozřejmě spousta menších ale dravých ryb - Matyas, 2K, Pomalu plující a já nevím co ještě. Čekají na Vás dvě open air-stage, jedna pro příznivce pana diskžokeje a druhá pro příznivce živých kapel. Tak hlavně přijďte už ve 14 hodin, později si nás můžete prohlédnout kterak balíme kabely, nebo ležíme pod stolem :D, což také jistě nebude špatné.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Majkl - GOTHIGH

Ahoj kapelo/ muzikante, pokud by jste si chtěli natočit nějaké demo, ozvěte se na gothighband@gmail.com. Máme vlastní studio v Kralupech nad Vltavou a právě teď rozjíždíme prázdninovou akci. Nabízíme začínajícím kapelám, ale i těm zkušenějším možnost nahrát své počiny za co nejnižší cenu.
Jako perličku můžeme nabídnout i natočení alba přes analog. pásek, díky kterému získáte ten správný sound. :-)

pauli

poslouchám totok demo in continuo a začíná se mi totok demo continuo líbiti čím-dál-víc!

Zobrazit všechny názory »