Petr Nezhyba/ Adonnis - Úvod | Bandzone.cz

Petr Nezhyba/ Adonnis dance music-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • ZTRÁCÍM TĚ, (Music: P. Nezhyba), 2023
  Nezařazeno
 • In the ghetto- cover/ (Music: M. Davis), 2021
  Nezařazeno
 • Stopy- cover/ (Music: J. Ledecký), 2021
  Nezařazeno
 • My Funny Valentine- cover/ (R. Rodgers, L. Hart), 2021
  Nezařazeno
 • Sacrifice- cover/ (E. John), 2018
  Nezařazeno
 • Co život dává- (Music, lyrics, arr.: O. Žatkuliak), 2017
  Nezařazeno
 • I met Madonna (Radio edit- 2017)/ *gift for Madonna*
  Nezařazeno
 • Wedding day-(Radio edit)-(Music, lyr.: P. Nezhyba),2013
  Nezařazeno
 • Sacrifice- cover/ (E. John), 2016
  Nezařazeno
 • I met Madonna (Radio edit- 2013)-(Music,lyr.: P. Nezhyba, Prague
  Nezařazeno
 • Otec a syn-(Radio edit)-(Music: Dj Feri, P. N., lyr.:P.N.),2012
  Nezařazeno
 • I met Madonna (Radio edit- 2014) – (Music, lyrics: P. Nezhyba),
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

INICIÁLY, O PROJEKTU, PRAHA, 6- 2018

2014: Poprvé představena v předběžné demoverzi veřejnosti na Olaff festu, v Mladé Boleslavi, v kostýmu Fucker, i s trumpetovým vstupem.

2014: Jednoho květnového dne skládám píseň pro mou lásku. V té době si myslím, že spolem budem a jsem si úspěchem naprosto jistý. Cítím to. Děje se tak v Berlíně. Nemohu se dočkat, až píseň uslyší. Něco mi říká, použít nápad z minulosti- provokativní název „Iniciály“, kdy budu zpívat o někom, kdo se ve skladbě poznat může, či nepozná…, popřípadě okolí. Píseň začíná mít ohromující časovou harmonii. Harmonie nástrojů a časové plochy basu mění děj a náladu skladby.

O měsíc později nahrávám „Iniciály“ ve studiu u J. Holého, ve Staré Boleslavi. Nahrávka funguje zatím jako demo. Pan Holý mi tenkrát s nadsázkou, ale i popravdě říká: „Vydáte ještě plno lepších cd, ale až budete slavnej, vrátíte mi to.

2018: Zařadil jsem píseň, jako svou nejoblíbenější, na své show „Od nicoty ke hvězdám“. Vzniká dramatická choreografie…, silně burcující náladou. Skladba ztvárňuje můj milostný pád a poté ve scénické feérii dochází k rozřešení.

6.6.2018: Poprvé představena veřejnosti v onom choreografickém a pěveckém provedení, na veřejné generálce pro devítky základních škol.

25.6.2018: Stužkování žáků, v Břevnovském klášteře, v Tereziánském sále: krásný den s fanynkami a fanoušky je zakončen mým dárkem pro všechny: písní „Iniciály“.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Ludektrpisovsky

Dobrý den, jak vypadá vaše současná spolupráce s panem Klumparem? Jste s ním spokojen? Také bych uvažoval o práci s ním...

Nahrávací studio - Sláma Records, Praha

Ahoj!!
Chtěli by jsme Vás pozvat do nahrávacího STUDIA ŽIŽKOV, které Vám nabídne kvalitní zázemí pro natočení, mixování a zmasterování Vašeho EP, desky či zkoušky. Studio má k dispozici zpěvovou komoru a menší divadelní sál pro snímání nástrojů či celé kapely. STUDIO ŽIŽKOV nabízí k audio záznamu i záznam HD videa (live vystoupení). Na své si přijde každý!! Podrobnější info na tel.: 603 250 360 nebo e-mail: petaslamu@gmail.com či http://www.facebook.com/studiozizkov

Těšíme se na Vás!

STUDIO ŽIŽKOV

Zobrazit všechny názory