Zdravím Ade, čekuj moje nové hudobné podklady na mojom profile, prajem príjemné počúvanie :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím Ade, čekuj moje nové hudobné podklady na mojom profile, prajem príjemné počúvanie :)
Cawec bracho :)...Konn-Takt crew hleda nejakyho beatmakera bo jen nejaky beaty...libi se mi 1 a 3...myslis ze by sme se mohli domluvit??x)
zdarec, musim souhlast, beat 1,2 sou bez stavy, ale beat 3 ma napad jak svin bracho respect, az budes chtit, checkni muj profil, zanech nazor, a vy vsichni lidi, budu se tesit ;)
zdarek, beat 3 se povedl ;)
zdravim tě,líbí se mi tvoje práce,jelikož schánim beatmakera tak bych měl zájem o spolupráci,pokud máš zájem i ty tak dej vědět,budu rád-respekt a peace
líbí se mi beat 1 a beat3 kdybys měl zájem tak se můžem dohodnout na spolupráci... čekuj 2 nový tracky pokud chceš stáhni si packetovo cd pokud tak učiníš a poslechneš poznáš že si neplýtval časem!
beat 003 je vpoho ty dva druhe jsou sracky.