AB-synth - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

AB-synth funk-electronica / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Virtual love 2010
    Nezařazeno
  • Zatim bez názvu :-)
    Nezařazeno
  • Momentální nápad
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Zdravíčko :-)

Hned zezačátku bych chtěl upřesnit ten styl, tvořím hudbu jako je dance pop, funk, reggae, synthpop a ska... je toho moc u kláves a syntezátorů se opravdu meze nekladou. Dělám muziku takovou jakou mám rád a jaká mě baví. Tvořit aktivně jsem začal asi tak ve 14 letech. V současnosti už mám solidní výbavu, ale pořád je nedostatek peněz na rozvoj a modernizace, takže sponzorům v činnosti nebráním :-). Pod přezdívkou AB- synth jsem od roku 2009. V počátcích své tvorby jsem tvořil hlavně techno, které mě ale poměrně rychle omrzelo. Později jsem zabrousil na mystic pop typu Era a Enigma, u toho se však ukázalo že tyto styly jsou jako stát na tenkém ledě, jeden čas jsou oblíbené jindy zase mají u lidí útlum. Takže jsem takhle experimentoval až jsem došel do finále. Tenkrát jsem si uvědomilm která hudba mě baví a kterou chci i skládat a tvořit. No a z výběru stylů je to jasné.

Co ještě dodat, snad jen to že se prozatím jedná o instrumentální hudbičku, zatím mi to tak vyhovuje, časem možná začnu vymýšlet i texty a pokusím se sehnat někoho kdo by zpíval.

Jinak co mě se týče, mám rád i rockovou hudbu, metal i punk, ale přecijenom to tvořit pomocí kláves a synťáků... to by vypadalo divně.

Tak doufám že se bude moje tvorba líbit a muzice zdar

Bio a historie