Krasty klan - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Krasty klan thrash-metal / Vyškov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Peklo(t.b.m.s)- Krev byla směr (2016) 188 ×
  • Simon- Krev byla směr (2016) 136 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Projekt odkazující na thrash osmé a deváté dekády s občasným vlivem hardcoru a stoner rocku ,představuje svůj první zářez v podobě maxisinglu  "Krev byla směr" .Na placce najdete tři skladby ,které byly pořízeny v listopadu 2016 ve studiu Davos records za dohledu a pomoci Otyna(Hellyum, ex-Pigsty) a Martina "Mates" Musila(Hellstrike ,Crouch).

natočeno v sestavě:

Dejf - zpěvy ,řevy ,texty ,hudba

Křema - kytary ,basa ,hudba

Jirka Hauerland - bicí

Bio a historie

  • Krasty klan a jeho možnou budoucí podobu si začátkem roku 2016 namyslel Dejf(zpěv) v době dočasné neaktivity své mateřské kapely Hellstrike.
  • Velkou motivací byly všude přítomné metalcorové boybandy postrádající snad úplně všechno co dělá tvrdou hudbu tvrdou hudbou.Celý tenhle projekt vzniknul s cílem udělat něco co bude mít srdce ,koule a bude to kopat...Bez ohledu na nějaké trendy atd..
  • Dalším krokem bylo oslovení někoho kdo by měl podobné smýšlení a dokázal se nadchnout pro věc..takže jako druhý přichází do KK kytarista Křema.Bere si na bedra kytarovou stránku věci a je většinovym autorem hudby.Jako třetího člena sebou přivádí svého ex-spoluhráče Jouziho(bicí)
  • Od začátku bylo dáno udělat nějaké skladby a následně je natočit ,takže tříčlenná sestava na chystání materiálu stačila a rozšiřování osazenstva ,nebo plánování nějaké koncertní aktivity ,nebylo v dané době prioritou
  • Během intenzivního zkoušení odešel z osobních důvodů bubeník Jouzi a byl nahrazen Jirkou Hauerlandem z kapely Unholy ones
  • maxisingl nazvaný "Krev byla směr" se natočil v listopadu 2016 ve studiu Davos records a jsou na něm tři skladby
  • v současné době se řeší fyzická podoba nosiče ,chystá se další materiál a pomalu se formuje sestava pro budoucí živé hraní..