Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pražský výtěr rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Perfect Strangers 350 ×
  • D'yer Mak'er 237 ×
  • Ramble On 239 ×
  • Kashmir 236 ×
  • God Is Dead? 159 ×
  • Ten Words 253 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Housle
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Varhany, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Pražský výtěr...

...byl založen na sklonku roku 1993 a hrál ve složení Roman Havrda (zpěv), Ruda Rožďalovský (kytara), Mirek Cmíral (baskytara), Jan Polešovský (klávesy) a Slávek Kovařík (bicí).

Postupem doby se v kapele měnili hráči, po dlouhou dobu jsme hráli v tomto obsazení: Alex McBeat (zpěv, kytara), Jiří Benda (klávesy), Mirek Cmíral (baskytara), Jan Fidli Zdráhal (elektrické housle) a Tomáš Stloukal (bicí) s alternací Michala Koloucha Daňka.

 Eliška Rezková, vítězka celostátní pěvecké soutěže Česko zpívá 2015, přichází do kapely na uvolněný post zpěváka po odchodu Alexe McBeata, kapelu dále doplňuje nadaný mladý  kytarista Kuba Loukota.

S koncem února 2016 dochází ke dvěma změnám. Na uvolněné místo zpěvačky nastupuje půvabná Dora Bondy a od počátku března se kapela musí dočasně obejít bez zvuku pětistrunných elektronických houslí, jelikož houslista Jan "Fidli" Zdráhal vyráží na zkušenou do světa. Určitě však bude od protinožců na Novém Zélandu bedlivě sledovat každý krok kapely.    

 

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 382
Poslechnuto skladeb
1 474
Profil registrován
8.2.2016