Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jerem.I heavy-progressive / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • No False Promise - album "Jack In The Box" 2018 577 ×
  • Dear Darkness - album "Jack In The Box" 2018 390 ×
  • Angels On The Bridge - demo 2016 1 575 ×
  • No Way To Go - demo 2016 1 818 ×
  • Non nobis Domine - album "Vol.1" 2016 2 920 ×
  • Divoký hon - album "Vol.1" 2016 2 592 ×
  • Envy - album "Vol.1" 2016 1 705 ×
  • Time? - album "Vol.1" 2016 1 461 ×
  • Jack in The Box - album "Jack In The Box" 2018 1 531 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

První krůčky autorské dvojice Jiří Remo (exTitanic) a Georgi Enchev (Georgen, exTitanic) k seskupení bandu JEREM’I byly učiněny na jaře 2015. Výběrovým sítem o pozici baskytara uspěl a nástroje se ujal výborný Pepa Kudláček (Secret, J.A.M.P., Sillage). Tehdy ještě tým tvořil hráč na bicí s darem „od pánaboha“ Josef Cigánek, bohužel jeho hráčská vytíženost neumožnila na projektu JEREM’I pokračovat. Tohoto postu se záhy zodpovědně ujal bývalý kolega z Titanic Miloň Nahodil (Sax, exTitanic). Ten  ze zdravotních důvodů band opouští v dubnu po zdařilém Jarní Tour 2019. Za bicí v JEREM’I usedá Filip Smetana (exEagleheart), který svou rytmickou dokonalostí doslova „vhání“ čerstvou krev do žil. Po Jarní Tour 2019, se kterým band objíždí nejlepší kluby v Republice, dochází k rozhodnutí o novém postu v kapele – sólovém zpěvákovi. Ušima kapely proběhla celá řada hlasů, a to velmi kvalitních, nicméně jasná volba padla na frontmana Lukáše Písaříka (exSeven, RockOpera Praha, Bohemian Metal Rhapsody).

Jak už bylo řečeno, díky společné hráčské historii si členové Jerem.I „sedli“, čehož důkazem jsou první studiové nahrávky které najdete jednak na EP „Vol.1“, také však v OFFICIAL MUSIC VIDEO „Jack in The Box“. Tento klip se s více než 51% hlasů stal na TVREBEL skladbou měsíce března 2016 a postupuje do soutěže o skladbu roku.

Jerem.I byli opakovaně pozváni na natáčení do TVREBEL, pořad ROCK SPECIÁL a CZECHPARÁDA, dále rozhlasové vysílání na RÁDIO BEAT, v pořadu HARD&HEAVY s Petrem Korálem

V roce 2016 kapela vydává první malé album pod názvem „Vol.1“, které je v krátkém čase vyprodáno, a se svým Official music video „Jack In The Box“ vyhrávají Czechparádu na TV Rebel. Následují koncerty: hudební festival Rock Heart se skupinou Helloween, Masters Of Rock, společné turné se skupinami Limetal, s německou formací Hematom a Dymytry vyprodávájí nejlepší sály a haly v ČR. S kapelou rozhovory na Rádio Beat, v časopisech Rock&Pop, HelpMusic, stálé rotace dalších Official Music Video v TV.

V roce 2018 JEREM’I vychází další deska „Jack In The Box“, která sklízí ohlas nejen z důvodů netradičního nosiče…