Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Machu Pichu rock-rock / Brno

„https://www.facebook.com/events/254452185012610/“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Složení
Řev   Michal
Tenké dráty I  Pavel
Tenké dráty II  Laszlo
Tlusté dráty    Oto
Klacíky           Martin

Bio a historie

Kapela s tajnosnubným názvem Machu Pichu vznikla na podzim roku 2014 z  touhy stále mladých chlapců mít další identity a prokázat renezanční omnipotenci svým manželkám či partnerkám.  Hned za 2 měsíce od svého vzniku měla kapela první testovací vystoupení v Music Labu v Brně. Od toho okamžiku se členové skupiny považují za legendy a zkušené muzikanty. Ve svém playlistu mají nestárnoucí evergreeny rockové hudby, které se postupně snaží vytěsňovat vlastní tvorbou. Ve své tvorbě spojují rock, funky, blues i všelijaké další směry, čímž vzniká tak zvaný postpubertal- alternativ rock. Skupina vystupuje v klubech a letních pivních festiválcích. Světové proslulosti dosáhla především u rodinných příslušníků a v periferních čtvrtích Brna. v roce 2017 kapela vyhrála soutežní festival Doktorfest v Praze.

https://www.facebook.com/Machu-Pichu-Brno-1581612268717893/

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
4 057
Poslechnuto skladeb
2 075
Profil registrován
7.12.2015