Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Khargados heavy-metal / Nové Mitrovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mezi řádky (demo verze) 557 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Khargados je skupina mladých hudebníků, kteří preferují tvorbu vlastních písní a jejich prostřednictvím pravidelně dopřávat hudební a případně i osobní zážitek všem posluchačům.
Nejbližší vytyčený cíl kapely je nahrát některé své písničky jako studiovky a koncertovat alespoň 2x do měsíce.

Složení kapely je:

Honza ,Jeník - Krutor" Němeček - Zpěv

Honza ,,Růža" Růžička - Klávesy, zpěv

Honza ,,Johny" Klášterka - El.kytara

Zdenda ,,Zdeny" Vyleta - Bicí

Jarda ,,Budík" Heřman - Basa, zpěv

Ondra Benda - El.kytara

Bio a historie

Hudební skupina Khargados vznikla v podbrdských končinách v únoru 2015. Málokdo možná ví, že název Khargados má i svůj význam, a to sice: Kapela Hráčů Rockových Gentelmanů Autorizující Dílo Okolního Světa, z pochopitelných důvodů ale uvádíme jen název Khargados.
Během prvního roku své existence se kapela prezentovala hraním písní převzaných a zároveň psaním skladeb vlastních, jejichž počet vyšplhal na více než 10.

Na počátku dubna 2016 došlo v kapele k personálním změnám. Zdenda Vyleta se z pozice zpěváka přesunul za bicí, na které nikdy předtím nehrál, ale celá kapela se shodla na tom, že má pro tento nástroj opravdu talent. Nahradil tak Jardu Šefla, který upřednostnil hraní s kapelou Agnes Rock. Zdenda se však zpívajícím bubeníkem, jako někteří v hudební historii, nestal. U mikrofonu ho nahradil již téměř zapomenutý zpěvák Vance. Kromě toho během předchozích měsíců se k této sestavě připojil i druhý kytarista Martin Michálek. 

Po tom co se tato nová sestava sehrála, což netrvalo příliš dlouho, se začaly ohlasy na kapelu výrazně zlepšovat a to nejen díky zvyšující se úrovni hraní, ale i díky kvalitě nově vznikajících písní. Na konci září 2016 Martin Michálek kapelu opouští a Khargados opět hraje jen s jednou kytarou. Kapela mění zvuk a z bigbeatu se pomalu začíná stávat řízný heavy metal. 

Na konci září roku 2017 po osobních neshodách z kapely odchází zpěvák Vance. Kapela usilovně hledá nového zpěváka. Tohoto postu se v listopadu ujímá Honza Němeček ze zaniklé kapely Do When Blade. Následně se pilně zkouší celý repertoár, aby se 10.února příštího roku mohl Khargados opět prezentovat na pódiu v plné síle. V roce 2018 v tomto složení kapela odehrála několik koncertů a na tradiční Měchpijádě, které se účastní již 4.rokem, překvapila fanoušky s další posilou. V polovině srpna totiž přišel Ondra Benda jako druhý kytarista, dřívější spoluhráč Honzy Němečka.

Na začátku listopadu roku 2018 po dlouhých poradách a debatách o přístupu k hraní a ke kapele samotné se rozhodlo pro odchod baskytaristy Jardy Heřmana. 

Do konce letošního roku kapela plánuje vydat několik demosnímků a následně koncertovat co nejčastěji to půjde. Což můžete ovlivnit zejména Vy, věrní fanoušci! Nebojte se nás tedy kontaktovat, rádi přijedeme.