Anna Veselovská - The IndieAnn - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Anna Veselovská - The IndieAnn alternative-rock / Most

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • No more 391 ×
  • Where we are - ukázka 291 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

The IndieAnn:

Anna Veselovská - zpěv, kytara

Roman Fidler - klávesy

Daniel Plánička - kytara

Jiří Jeřábek ml. - kytara

Stanislav Přikryl - bicí

Roman Lukáš - j.h. baskytara

Bio a historie

Jméno Anny Veselovské mohli hudební fanoušci zaznamenat už před třemi lety, kdy na prahu dospělosti excelovala ve finále talentové soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Po vydání debutové desky 10 Rozdielov se z ní mohla stát další ze zástupu talentovaných zpěvaček.  Stějně tak dvě videa z debutové desky, která mají dnes na youtube přes 2 miliony zhlédnutí, mohla být začátkem slibné kariéry. Mladá zpěvačka se ale rozhodla jinak.  Splnila si sen a s partou ostřílených muzikantů ze severočeského Mostu založila kapelu, která dostala název The IndieAnn.

 „Po rozchodu s hudebním vydavatelstvím jsem chtěla založit projekt, který bude zaměřený na mou autorskou tvorbu, kde budu absolutně svobodná a nezávislá,“ vysvětlila Anna Veselovská. Svoboda pro ni totiž neznamená jen možnost libovolně si vybrat žánr, ale také třeba nemuset přistupovat na kompromisy s vydavatelskou společností. A spojení téhle nezávislosti a jména zpěvačky dalo vzniknout i názvu nové kapely.

V současné době se The IndieAnn snaží oslovit fanoušky svým prvním singlem nazvaným Where We Are, na který zároveň během jara vznikl i videoklip. „Singl Where We Are je předzvěstí debutové desky, kterou právě dokončujeme v našem domovském studiu v Mostě. Obsahovat by měla mezi deseti a dvanácti skladbami, které budou stejně jako pilotní singl v angličtině,“ doplnila zpěvačka.  Univerzální hudební jazyk zvolila kapela úmyslně, je totiž přesvědčená, že svou hudbou dokáže oslovit kteréhokoli posluchače kdekoli na světě. „Nezávislost a svoboda, kterou jsme si vlastně vetkli i do názvu, v našem případě znamená spíše postoj, než žánrové zařazení,“ připomíná Anna Veselovská. The IndieAnn sice stojí na rockových základech, ale inspiraci čerpají ze všech hudebních stylů a žánrů. Od klasického rocku a popu, až po dubstep nebo hip hop. „Podstatné nejsou škatulky a žánry, ale hudba jako taková. To je totiž ta droga, kterou užíváme pravidelně a která nás inspiruje, aniž bychom se museli uchylovat k jakýmkoli syntetickým náhražkám,“ uzavírá zpěvačka.