Nalevo od výtahu - Úvod | Bandzone.cz

Nalevo od výtahu alternative-big-beat / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Mix live
  Nezařazeno
 • Švábi
  Nezařazeno
 • Už se kácí
  Nezařazeno
 • Vyndej
  Nezařazeno
 • Poslouchej
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Jo, zpěvák se ...

.. na (ultimativní) přání doprovodného kytaristy našel, v podstatě perfektně zvládnul celej repertoár během dvou zkoušek, načež doprovodný kytarista zjistil, že ho jen brnkání na kytaru nebaví a odešel. Bohužel ssebou vzal i bubeníka a tím pádem i zkušebnu a zázemí, takže šmytec... V každým případě tedy Martine díky za snahu a vynaloženou práci se zpěvem, i když to bylo bohužel bez efektu, a Pavlovi díky za 3,5 roku bezva azylu ve zkušebně ve Zbraslavi a skvělého bubnování (i když jsem mu určitě občas pil krev). S Jirkou se zcela jistě ještě uvidíme, takže mu na tomhle místě ještě děkovně nekondoluju:-)

Pokud by se našla nějaká partička, která potřebuje kytaristu a původní repertoár, rád se přidám, některých písniček by bylo škoda, kdyby úplně zapadly.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa