Chicken Hell - O kapele | Bandzone.cz

Chicken Hell pop-rock / Rokycany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kočka - 2018
    Nezařazeno
  • Vlastní kraj - 2018
    Nezařazeno
  • Toulání - 2018
    Nezařazeno
  • Pod vlivem - 2018
    Nezařazeno
  • Taková jsem já - 2018
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Jsme čtyřčlenná rocková skupina z Plzeňského kraje. Tvoří nás basačka Adík,kytaristka Majký,zpěvačka Kačulle a bubeník Kuba

jo...tak nějak to fakt je... 

Bio a historie

Počátek kapely připadá na léto 2011. Byly jsme tenkrát s děvčátkama malinké žabičky,když jsme se rozhodly jet na Hudební tábor do Hrachova,kde jsme založily Chicken Hell. Tenkrát naši sestavu tvořili : Adík,Veve,Bedna a Kačulle.

Když však tábor skončil,nechtěly jsme s holkama s hraním seknout a tak jsme se jednou za čas sešly u Kačull doma ( což bylo mírně řečeno "obtížné", protože Veve a Bedna bydlí v Praze, takže to dojíždění nebylo zrovna cool ). Jedna věc nám ale chyběla - bubeník. V tu chvíli na scénu vkročil Kady - kluk v dívčí kapele, který tím pádem nemá nikdy šanci prosadit svůj názor. 



Jak šel čas,zjišťovali jsme,že takhle to dál nejde. Praha byla prostě až moc daleko. Byla to Majký,kdo nás zachránil.
V létě 2013 Bedna na tábor bohužel nejela, a tak místo ní cestovala Majký. Po táboře jsme se rozhodli pro konečnou sestavu: Majký,Kačull,Adík a Kady. A tak přichází na svět  CHICKEN HELL v létě 2013 :)..


V roce 2016 nastalo pár nepříjemných komplikací a změn ze kterých nás dostal náš nový a současný bubeník Michal.. Opravdu ale opravdu u nás trpěl pod ženskou rukou,ale i tak nás má moc moc rád :D :) . 

Problém přišel v lednu 2018. Michal nás sdělill, že kvůli osobním problémům bude muset ( ač nerad ) kapelu opustit. Byly jsme na tom s holkama zase špatně. Člověk pak i přemýšlí, jestli nejde o nějakej fakt blbej joke, když pořád ztrácí bubeníky. Vyhlásily jsme konkurz, na který se přihlásilo moc lidí a my jim chceme moc poděkovat! 

Po dlouhých hádkách a nedokonalé demokracii, jsme s holkama rozhodly, že chceme jen jednoho - Ondru!
Tim začala další éra kapely. 
... A ačkoliv jsme s Ondrou tvořili skvělou partu, rozhodl se, že s končícím studiem dá Chicken Hell "papá". S Ondrou dál zůstáváme v kontaktu a děkujeme mu za jeho působení v kapele. 
Aktuálně nám pozici bubeníka zastává Kuba Mik, kterýho jsme si hned od začátku zamilovaly! Tak mu držme palce, ať to s náma zvládá dál :)