The Amplified Acoustic Band - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

The Amplified Acoustic Band blues-folk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Hallelujah Day
  • The Question Why

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

The Amplified Acoustic Band je pražská multižánrová hudební skupina s bluesovými kořeny kolem anglického písničkáře, zpěváka a vynikajícího kytaristy Jamieho Marshalla s bohatým autorským i převzatým repertoárem a výrazným aranžérským potenciálem.

Jamieho doprovázejí zkušení muzikanti s bohatou hudební minulostí, kteří jsou výraznými personami na české hudební scéně. Celkový zvuk je navíc obohacen o sólový vokální projev Svatky Hlávkové Štěpánkové.

The Amplified Acoustic Band vystupuje pravidelněna domácí i evropské klubové a festivalové scéněa v roce 2014 vydavá debutové šestipísňové album „Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band, které je z části autorské.

The Amplified Acoustic Band může posluchačům nabídnout nevšední zážitek především díky harismatickému a osobitému zpěvu Jamieho, výborné instrumentaci a spontánního projevu muzikantů.

Složení:
Jamie Marshall - akustická kytara, zpěv
Svatka Hlávková Štěpánková - kontrabas, zpěv
Radek Hlávka - akustická kytara
Martin Petrásek - cajon

Bio a historie

The Amplified Acoustic Band je pražská multižánrová hudební skupina s bluesovými kořeny kolem anglického písničkáře, zpěváka a vynikajícího kytaristy Jamieho Marshalla s bohatým autorským i převzatým repertoárem a  výrazným aranžérským potenciálem.

Jamieho doprovázejí zkušení muzikanti s bohatou hudební minulostí, kteří jsou výraznými personami na české hudební scéně. Celkový zvuk je navíc obohacen o sólový vokální projev Svatky Hlávkové Štěpánkové.

The Amplified Acoustic Band vystupuje pravidelně na domácí i evropské klubové a festivalové scéně a v roce 2014 vydavá debutové šestipísňové album „Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band, které je z části autorské.

The Amplified Acoustic Band může posluchačům nabídnout nevšední zážitek především díky harismatickému a osobitému zpěvu Jamieho, výborné instrumentaci a spontánního projevu muzikantů.

Složení:

Jamie Marshall - akustická kytara, zpěv

Svatka Hlávková Štěpánková - kontrabas, zpěv

Radek Hlávka - akustická kytara

Martin Petrásek - cajon