Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Joys big-beat / Ostrava

„8.12.-Vsetín“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

CLUB TOUR 2018

Upraveno:

Zdar partyjo, sesmolili jsme pro Vás sadu koncertů, kde pojedeme v rámci humanitárních akcí pomoct vaším (i naším) městům od přeplněných sudů s chlastem. Tak přijďte taky přiložit ruku k dílu, je to bohulibá činnost.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Joys

Ahoj, díky to nás těší. Co nevidět budeme vydávat druhou desku Klement Gottwald Blues, ale je dost možné, že ty věci už znáš. Úplně nové věci jsou teprve v procesu práce. S kytaristou- to víme. S náma ještě na kytaru hraje Jarda Pačess, takže dvě kytary máme, ale pokud se nesejdou termíny tak to hrajeme o jedné kytaře. Což tak bohužel vyšlo i na Karvinou. Díky, zase někdy na nějaké akci :)

Roman B. Staník


Bez profilu

Super akce. Je mi to těžké přiznat, ale jo, šlape vám to. Mám jen jeden dotaz: Kdy budou nové věci? Zatím jsem slyšel jenom to, co jsem sám kdysi hrál. Dovětek: můj osobní a zcela zpochybnitelný názor - chce to druhou kytartu. Snažil se synek, to nelze popřít, ale........ sorry, kurva to není ono..:-) HOWGH, domluvil jsem. Ať vám to hraje.

Zobrazit všechny názory »