Maki - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Maki folk-pop / Zábřeh

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 166

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
11 200
Poslechnuto skladeb
11 614
Profil registrován
27.3.2014

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Maki (Markéta Stejskalová): zpěv, kytara

S hudbou jsem začínala jako žákyně základní umělecké školy, kterou jsem navštěvovala pět let, abych se naučila hrát na klasickou kytaru. Po této době jsem si uvědomila, že potřebuji v hudebním světě více volnosti, proto jsem asi v patnácti letech začala skládat vlastní písničky. Začala jsem skladby sama nahrávat a zveřejňovat na internetu pod přezdívkou Maki. V osmnácti letech jsem byla doslova přemluvena k tomu, abych vystupovala i veřejně. Ačkoli jsem v jádru velký introvert,  několikrát do roka se se svými písněmi objevuji jako sólistka na různých kulturních akcích. 

Moje tvorba vytváří hranici mezi folkem a popem, texty skládám v angličtině, jejich tématem je většinou láska, ať už šťastná, či nešťastná, ať už k člověku, nebo k přírodě, můj pohled na svět a podobně.

Bio a historie