Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alrox rock-big-beat / Brno

„1.2.20 Dol.Kounice KD Rockový sportovní bál od 20h“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Je čas jít 1 057 ×
  • Příklad - live 625 ×
  • Čarodějka 1 582 ×
  • Už zase v tom lítám 1 060 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme rocková kapela sestavená z hudebníků z Brna, Znojma, Vyškova a Dol.Kounic.

Hrajeme na zábavách, plesech, srazech, podnikových akcích a pod. Repertoár sestává z vlastních skladeb i převzatých známých domácích i zahraničních autorů, např. Arakain, Citron, Kreyson, Mogul, Kabát, XIII.století, Markýz John, Turbo, Hudba Praha, Argema, Horkýže slíže, Katapult, Kern, Iné Kafe,Team, Judas Priest, Deep Purple, Metallica Tublatanka a j.

Nejčastěji vystupujeme v Brně, Valticích, Vyškově a na brněnsku, břeclavsku, třebíčsku a znojemsku. Není to ale podmínka.

V závěru srpna 2017 jsme se rozloučili s basákem Milanem, který hrál ve vícero kapelách a zatím na jeho místě zaskakuje Koudy ( Pavel Kuda ) a ojediněle i Libor Hořejší. Úkolem kapely je zajistit stabilního a perspektivního basáka, což se začátkem roku 2018 podařilo.

Aby těch změn nebylo dost, držíme trend současné doby a od listopadu 2019 nastoupil na místo sólového kytarsty skvělěj hudebník Pavel Stuchlík a tím nahradil Laďu. 

Aktuální složení kapely:

Tomáš-sólový zpěv,  Jana-klávesy, zpěv,  Jirka George-kytara,zpěv,  Pavel-sólová kytara,  Tomáš-bicí,   Jirka Fogl-basa

Bio a historie