Alrox - Úvod | Bandzone.cz

Alrox rock-big-beat / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Národe
  Nezařazeno
 • Metalová noc
  Nezařazeno
 • Na to vem jed
  Nezařazeno
 • Závist
  Nezařazeno
 • Satanica ( cover )
  Nezařazeno
 • Je čas jít
  Nezařazeno
 • Příklad - live
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Složení kapely

(Upraveno: )

Začátkem roku 2015 došlo v kapele k několika změnám.

Opustil nás kytarista a zpěvák Marcel, který se vrhnul na vlastní sólovou tvorbu. Děkujeme mu za skvělé hudební zážitky v Allrock´s a přejeme hodně úspěchů do budoucna.

Na místo sólového zpěváka byl angažován vynikající rockový zpěvák Tomáš Pokorný.

Jako trvalý sólový kytarista nám podal pomocnou ruku Laďa Pecka a kapela získala " na obrátkách ".

Začali jsme realizovat náš plán-přitvrdit..........  Tomu se podřizuje i výběr songů, včetně vlastní tvorby.

V lednu 2017 jsme upravili název naší kapely z nejasného a mnohdy i pořadatelem špatně uváděného Allrock´s na zcela jednoznačný a jednodušší ALROX.

Na konci srpna 2017 odešel z Alrox basák Milan a tak do konce roku zaskakovali na jeho místě Pavel Kuda a Jirka Fogl Ptáček, který se stal od začátku roku 2018 trvalým členem kapely.

Od listopadu 2019 nahradil sólového kytaristu Laďu nový, energický a skvělý sólák Pavel Stuchlík. Laďovi za dosavadní činnost v kapele děkujeme. 

V červnu 2020 se naše rodina Alrox rozrostla o skvělýho bubeníka Petra Drumse Wagnera. S ním vznikla "úderka" Alrox jinak a to hlavně pro vystupování na festech a prestižních akcích.

V závěru roku 2020 a hlavně začátkem roku 2021 i s ohledem na covidovou situai, došlo k rozloučení se s dlouhodobými členy kapely Janou a Tomášem, zrušení "úderkyˇ a definitivním uspořádání kapely 2x kytara, zpěv, basa a bicí.

Konec roku 2021 a začátek r. 2022 přinesl vynucené i nevynucené odchody téměř všech stávajících členů kapely a následný výběr nových muzikantú, repertoáru a směru dalšího vývoje kapely.

Pro rok 2022 byl přijat rockový projekt  nových členů Alrox a kapely Touretteuv Syndrom.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

HORGH DRUMS

zdarec kapelo.Příklad je Super. bratři Osmondove by koukali.zdravím Vás.

Georgestraw

Děkujem ti Marceli za slova chvály a škoda, že ses nestavil. Rádi tě uvidíme. Máš na mnoha písničkách z našeho repertoáru svúj velký přínos, jako bývalý náš kolega I my ti přejeme, ať se ti daří..

Zobrazit všechny názory