Jiří Wehle - Potulný Bard - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jiří Wehle - Potulný Bard folk-folk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 33

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
2 860
Poslechnuto skladeb
1 146
Profil registrován
8.11.2013

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Harfa, Niněra, Zpěv, Flétna, Šalmaj, Píšťala, Doprovodný zpěv, Triangl

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jedná se o českou (Jiří Orten,K.H. mácha atd.) i zahraniční poezii (G. Apollinaire F. Villon atd), kterou zhudebňuji. Pár textů jjsem složil já, a poměrně dost textů složil můj otec, Jiří Wehle senior. Pár textů mám také od přátel jako např. Dora Čechová, Luděk Wellner, Petr Opava atd. Na hudební nástroje hraju sám kromě písničky Bílý obraz, kde se mnou hraje na kytaru fenomenální kytarista Zdeněk Hrášek, který bohužel zemřel na rakovinu. Stačil se mnou ale nahrát několik písniček. U písničky Bojím se mi pomohl nahrát perkuse Petr Opava, se kterým mám výborné zkušenosti, protože jsme spolu léta hráli.  

Bio a historie