Členové: Jindra Menzel (Tony) - kytara, Honza Bikár (Biky) - basa, Tomáš Špičák (Tom) bicí , ...
Místo: Krnov- Slezsko
Náš projekt vznikl víceméně spontánně, jako platforma pro další nástroje, nebo zpěv...
Ačkoliv nemáme žádné ambice a pouhá radost z hraní naší hudby nás uspokojuje, tak samozřejmě rádi potěšíme i ostatní a proto jsme tady a doufáme, že se naše počiny budou líbit i vám. Pokud se nám bude dařit a postupně zpracujeme i další ,,nakousnuté´´ záležitosti, tak náš playlist budeme postupně obohacovat o další a snad ještě i lepší a zajímavější kousky.
Aktuální obsazení je snad pouze dočasné, doufáme v nějaký další přírůstek o člověka, kterému se naše hudba líbí a měl by do ní co ,,říct´´,takže určitě dáváme šanci i vám se k nám popřípadě připojit.
Co se týče aparatůry, tak jen že to moc neřešíme, něco máme, řešíme spíš hudbu, než názvy a značky technického a nástrojového zázemí :D
Podnětů, komentářů a příspěvků z vaší strany si vážíme a děkujeme za ně !
Poznámka: Zvuk je real.....