Aligator - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Aligator rock-metal / Bystřice nad Pernštejnem

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 12

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
19
Návštěv celkem
2 335
Poslechnuto skladeb
1 915
Profil registrován
8.2.2021

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Milan Slamák Sláma - kytara, zpěv.

Franta Mazánek -  kytara, vokály.

Pavel Vanďas Vandírek - baskytara.

Daniel Zámečník - bicí.

Bio a historie

Z počátku dosti volné rockové uskupení Aligator, se začalo plazit hudební bažinou v roce 2019 a to zřejmě díky projektu "Balady a romance", v němž spolupracuje Smyčcový orchestr Něhoslava Kyjovského, rockoví muzikanti a různí hosté s cílem užít si pěkný večer, plný dobré muziky a pokud možno vybrat nějakou tu korunu na nějaký bohulibý účel.

V tomto roce se zde sešli v rockové sekci Franta Mazánek, Milan Sláma, Pavel Vandírek, Martin Pospíšil, Tomáš Rousek a Lída Zítková. A protože základ této party naznal, že by bylo fajn si občas zahrát i jinde, došlo ke vzniku Aligatora. Bohužel z nedostatku času nakonec došlo pouze ke dvěma vystoupením a to v Drahonině, kde šlo hlavně o pivo a maso a na Pelíšek festu a to ještě s převzatými skladbami. Avšak jak známo, Aligator je tvor trpělivý. Po Vánočních Baladách a romancích v Novém Městě na Moravě  dojde k oslovení mladého perspektivniho bubeníka Daniela Zámečníka a skupina se pod heslem " hlavně v pohodě" navzdory kovidu pomalu pouští do tvorby vlastních písní. 30. 1. 2021 Aligator ve studiu AB rekords nahraje první dvě skladby a doufá, že k nim v brzké době přidá další.