Adovany - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Adovany funk-rock / Praha

„předěláváme mixy, vše znovu, a máme nový web ;-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • You Never Cry 94 ×
  • God Apollo 47 ×
  • I Am Busy 64 ×
  • Talk To Me 177 ×
  • Complicated 56 ×

Bandzone.cz Tip týdne

28. září 2020

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
15
Návštěv celkem
2 201
Poslechnuto skladeb
624
Profil registrován
18.9.2020

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Je nás 5, tři zpěvy, basa, kytara, saxik, bicí. Členové kapely jsou The Mirek (kytara zpěv), Solvína (basa), Naty (zpěv, klávesy), Květa (zpěv, saxofon) a Ondra (bicí). Hrajem vlastní písničky. Zpíváme anglicky, sem tam něco česky. Rádi hrajeme živě. Koronu jsme strávili u mixu, něco jsme zvládli vydat a šoupli na sítě (třeba YT).

Bio a historie

Kapela Adovany začala vznikat v průběhu podzimu 2018 a v podstatě hned začala vystupovat, tehdy ještě částečně s převzatou muzikou na nejrůznějších akcích. Bicí se přidaly v únoru 2019. Kompletní jsme od nástupu Naty v září 2019. V roce 2020 jsme natočili první demáč a pár písní jsme umístili na sítě, abychom o sobě dali vědět. Až na výjimky hrajeme už jen vlastní věci. Snažíme se stále přidávat nové a tříbit repertoir.