Ryan music - O kapele | Bandzone.cz

Ryan music pop-rock / Znojmo

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Zatancuj si somnou
  Nezařazeno
 • Mně sílu dáš
  Nezařazeno
 • Tak se nezlob
  Nezařazeno
 • 2 láhve vína
  Nezařazeno
 • Maja cover
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Ryan music, Zpěvák Ryan s doprovodem zkušeného muzikanta. Známé písně od Mandrage, Kryšrof, M.Ztracený,  Mirai, No name, Chinaski, Slza, Sebastian, Rybičky 48, Kabát, ale i lidové :)

Projekt Ryan založil v červnu 2020 zpěvák Vladislav Ondrovčák ( RYAN ) z duo Arcona. Po ukončení hudebního dua Arcona začíná nová etapa . Nadále však pro Vás hrajeme svatby, plesy, oslavy, zábavy,Hrajeme (Brno, Znojmo, Třebíč, Jihlava, Břeclav, Mikulov, Vyškov, Olomouc,Kyjov a okolí ) tak i po domluvě dojedeme do kterékoli vesničky či města v České republice i v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a praxi v ČR a zahraničí. Profesionální aparatura značky RCF o celkovém výkonu 3400w která zajišťuje profesionální kvalitu zvuku.Možnost zapůjčení bezdrátového mikrofonu značky AKG a přehrání Vaších  mp3 na  usb.

 

veřejné akce najdete zde

https://www.ryanmusic.cz/koncerty2/

Bio a historie

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.