Back to Stone - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Back to Stone alternative-rock / Liberec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

SparkFreshBlood logo
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Více informací »

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
854
Poslechnuto skladeb
222
Profil registrován
1.4.2019

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Členové skupiny

Radek Chotěnovský - zpěv, kytara 
Dan Kajzr - kytara 
Matouš Jakubíček - basa
Dan Rossmüller - bicí

Bio a historie

Back to Stone vznikli na jaře 2014 v Liberci. Zpočátku jako pokračovatelé bluesového soundu předchozích Lost Angels. V průběhu dvou let, i po neustálých personálních výměnách, se ale hudební kormidlo otočilo směrem do alternativnějších vod. Na jaře 2017 se sestava ustálila a repertoár ryze autorských songů, začal znít více uceleně. BtS ve své tvorbě kladou důraz na zvuk dvou kytar, které tvoří nosnou konstrukci temnějšího soundu, ovlivněného angloamerickou muzikou přelomu 80. a 90. let. Texty pojednávající o existenciální frustraci a hledání smyslů lidského bytí se odráží v melodických až melancholických zpěvěch a tvoří dominantní součást vyhraněného pojetí rokenrolové muziky. V posledním roce kapela nahrává dvoupísňový singl v libereckém Althan Studios, rozšiřuje svůj repertoár a připravuje se na živá vystoupení.