Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Old Good Chassis alternative-rock / Jihlava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ticho 75 ×
  • Šaman 95 ×
  • Ve stínech 87 ×
  • Jak se jím zachce 64 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapelu založili herci Horáckého divadla listopadu roku 2017. Jakub Škrdla - saxofon, Lenka Schreiberova - basa a Standa Gerstner - zpěv a bicí. V této podobě působila v divadelním představení Romeo a Julie v režii Pavla Šimáka a v Kabaretu z lágru v režii Kateřiny Duškové. Po derniéře obou představení se kapela rozhodla pokračovat mimo jeviště Horáckého divadla i na koncertních pódiích. K tomu však potřebovala vlastní repertoár, kytaristu a ještě jednoho bubeníka. Do kapely tehdy přišli Martin Fuchs - kytara a Jan Fuchs - bicí. Bratři spolu již hrají 8 let a hráli spolu v několika Jihlavských kapelách např: JOYNERS, URAGÁN atd. Oba mají bohaté hudební zkušenosti jak od svých učitelů (Miloš Makovský a Vítězslav Vavrda) tak z nahrávacích studií i z koncertních pódií. V této sestavě (už kompletní) OLD GOOD CHASSIS začlo zkoušet vlastní tvorbu. První koncert nebyl nikde jinde než na domácí půdě Horáckého divadla Jihlava v Divadlením klubu. Kromě klubových koncertů se nám podařilo zahrát si i na netradičních akcích jako byla Túlavá čitáreň na Slovensku nebo Divadlo na Staré plovárně v Jihlavě. Za největší úspěch však považujeme koncert na Zámku Polná, kam si nás jako předskokany pozvala jihlavská legenda XIII. STOLETÍ. 

Bio a historie

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
1 101
Poslechnuto skladeb
321
Profil registrován
13.1.2020