Best Covers Band - O kapele | Bandzone.cz
gogen-ad

Best Covers Band rock / Praha 5 - Hlubočepy

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Easy
  • What's Up

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Naše kapela je složena z profesionálních muzikantů  v čele se zpěváky Petrem Poláčkem ( finalista 1. Superstar ), Helenou Kubelkovou  ( profesorka zpěvu a sólistka v Rock opeře ) a Niki Čejchanovou ( mezinárodní konzervatoř Praha)

Best Covers Band je tou nejlepší volbou na Vaši akci ať se jedná o firemní večírek, narozeninovou párty, svatbu či jinou událost na které potřebujete dobrou kapelu. Best Covers Band hraje všechny písně 100% živě a důsledně dbáme na zachování věrnosti originálu či živých nahrávek.

Velkou naší předností oproti ostatním kapelám je výborný zpěv sólistů a dalších členů kapely, kteří také velmi dobře zpívají a mají za sebou sólové projekty.  V našem repertoáru naleznete největší světové a české hity za poslední řadu let do současnosti.  Pokud chcete opravdu profesionální kapelu, která nezkazí Vaši akci falešným zpěvem a podprůměrnou hrou na hudební nástroj, tak neváhejte oslovit BEST COVERS BAND.

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.