Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

V.I.T.R.I.O.L. alternative-blues / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Červnové koncerty

Upraveno:

     Jaro se pomalu láme do léta a my jsme se rozhodli přetavit únavu z alergií do radosti z muziky. V praxi to znamená, že si nás v červnu můžete poslechnout na třech koncertech.

     První koncert  je hned z kraje června v Dejvicích, jmenovitě v Jammclubu kousíček od metra Hradčanská (6. 6. od 19:00). Zahrajem si na něm s kapelou Petyša, ještě jsme spolu nehráli, takže to bude takovýto krásný poprvý.

     Druhý koncert je přesně v půlce června v Ostopovicích u Brna, na parádním festivalu Krákor. Je to 21. ročník, line-up je zhusta alternativní a zajímavej a my se nemůžem dočkat, až si na tomhle moravskym počinu zahrajem.

     Poslední předprázdninový koncert proběhne v Českém Krumlově 21. 6.  Ještě s Brkovice boys a Dog on the Catwalk tam rozjedem pravej rokenrolovej mejdan v prostoru Club Museum Czech underground a zavzpomínáme na doby, kdy máničky ještě byly máničkama (všichni z kapely byli vlasatý a když budete hodný, tak vám o tom Vojta bude vyprávět a když mu koupíte pár panáků, tak vám třeba někdy ukáže i nějaký fotky).

     A aby toho nebylo málo, tak se ještě během června zašijem na chvíli do nahrávacího studia. V plánu je natočit demo, cca 5 písniček, dokonce budou na nějakých nosičích, takže se to dostane mezi lidi. K něčemu možná bude i klip, ale to se nechte překvapit až příště.

    Mír a lásku!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »