Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Typ Skršín alternative-big-beat / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncerty, narozeniny a Bonus

Léto je asi nenávratně pryč a podzimní měsíce přináši do našeho itineráře dva tradiční koncerty. 27. října vyrážíme na Pasování archeologů FF UK, tentokrát do Popovici na Benešovsku. Tamní gotická vodní tvrz je neuvěřitelné místo, které stojí za návštěvu samo o sobě, i kdyby se tam zrovna nedělala kultůra. Prostě námět na výlet, jak řemen!

Začátkem prosince obvykle pořádáme větší koncert v Praze. Letos jsme to museli vzít zodpovědněji, protože 15. narozeniny jsou prostě zatraceně dobrým důvodem k oslavám. V dejvické Klubovně odehrajeme všechny pecky z naší desky Kam losi chodí spát, plus nějaké další kusy. Pozvaní jsou všichni bývalí členové a jako hlavní gratulant vystoupí Jiří Konvrzek, nesmírně zajímavá postava české hudební scény. Kdo nezná, ať propátrá youtube, nebo Jiřího stránky.

V playlistu přibyla jedna skladba, sice Hlavolam ve verzi, kterou cvičně smíchal pražský rapper, písničkář a kdoví, co všechno ještě, Martin Tvrdý, nebo taky Bonus či Bourek. Prostě takový bonus od Bonuse k naší desce.   

Mějte se fajn a rádi


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »