Typ Skršín - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Typ Skršín alternative-big-beat / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Pár novinek ze světa archeologického orchestru

Kamarádi,

nějaký čas jsme se Vám neozvali, přitom se stalo mnoho nového. Začneme zprávami smutnými.  Už před prázdninami nám dala košem naše flétnička a zpěvačka Anička. Za krátké působení si získala naše sympatie, ne-li rovnou celá srdce. Nicméně osud ji zavál příliš daleko z Prahy, než aby dávalo další účinkování s námi smysl. Přejeme jí hodně štěstí a radosti a určitě ji vždycky jako hosta na pódiu uvítáme!

S tím souvisí i druhá zásadní informace: pokud po světě běhá lepá, zpěvná děva, která by byla ochotná připojit se k naší veselé partičce a vypomoci housličce Janičce se sbory, i nějaké sólo si třeba vystřihnout, ať nám dá bez zbytečného váhání vědět! Pokud k tomu zvládne opanovat i nějaký ten nástroj (kytarový, dechový, klávesový, všechno jedno), bude mít na konkurzu výhodnější pozici!

Můžete si všimnout, že ve zdejším playlistu přibyly tři písně z naší desky Kam losi chodí spát. Jejich výběr není náhodný, v rámci kapely jsme se usnesli, že právě tyto tři kousky na dobu neurčitou vyřadíme z našich setlistů. Takže naživo je hned tak neuslyšíte. Bolí to, ale jsou to vesměs pecky, které nás provázejí dlouho a tak prostě musely uvolnit místo songům novým, mladým, svěžím.

Nakonec, do konce roku 2019 budete mít několik šancí přijít si poslechnout, kam se ubíráme a jaká hudební poupata nám raší pod rukama. Nejbližší příležitost bude na Undergroundovém kvílení v Broumově, už 21. září. A pak i jinde, stačí náhlednout do složky Koncerty, tam je všechno průběžně aktualizované.

Nu, ať se Vám daří vše, nač sáhnete. A brzy na koncertě!

TS


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »