Jackob - O kapele | Bandzone.cz

Jackob pop-folk / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cesta do Anglie (2017)
    Nezařazeno
  • Melodická (2018)
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Ahoj jmenuji se Jakub Reš a říkám si Jackob, jsem mladý písničkář co si jde za svými sny. Do své tvorby dávám své pocity,energii,vášeň a taky takový zvlášťní humor :D . Píšu o ruzných věcech co mě potkaly v životě např: láska, rozchod , pohled na svět , příroda a nebo taky co jsem zažil s přáteli atd. V podstatě dá se říct že moje tvorba je takový veřejný deník.

Mezi mé hudební vzory patří :

Pokáč, Voxel, Marek Ztracený, Tomáš Klus, Michal Horák, Jelen,

Ray Charles, Marvin Gaye ,Elvis Presley, Michael Jackson , Josh Turner atd. 

Ze začátku jsem hrál hlavně pop,folk ale po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl že chci dělat i jiný žánry : Country, bluesgrass, Blues, gospel, jazz , swing, Funk a podobně.

A to je asi vše co bych o sobě mohl říct. Jinak budu moct rád když si pustíte mé písničky a nebo přijdete na ňáký koncert. 

Bio a historie

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.