Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Oči acoustic / Jihlava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Uklízečka 31 ×
  • Klam 26 ×
  • Miss universe 22 ×
  • Okamžik 17 ×
  • Rád 17 ×
  • Kdekdo to říká 15 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Oči.. Jsme sekupení lidí milujicích hudbu. Snažíme se dělat si tím radost a když se to líbí vám, tak to dává smysl.

Budeme rádi, když budete chodit na naše koncerty a užívat si s náma únik od reality aspoň na hodinu. Díky za vaši pozornost. Oči

Bio a historie

Kapela OČI vznikla z autorského projektu Mirka Palečka na jaře 2017. Obohacení prvních skladeb o piano Kateřiny Kameníkové a housle Jana Moláka a následné odehrání prvních akustických koncertů inspirovalo kapelu k výměně cajonu za bicí.

Jaro 2018 se tedy nese v duchu práce na nových aranžích, podpořených Milanem Veselským. V létě si kapela na několika festivalech i sólo koncertech ověřila, že písničky baví nejen je, ale i fanoušky, a OČI začaly dávat ten pravý smysl.

Po podzimní návštěvě studia se ustálil i post baskytaristy a na úspěšném druhém ročníku Vánočního koncertu si před téměř vyprodaným sálem poprvé zahrál Pavel Kružík.

Momentálně kapela připravuje videoklip písně Klam, kterou otextoval Vítězslav Schrek, a také dokončení první desky, která by měla vyjít do léta 2019. Na té spolupracoval ještě textař Tomáš Ďásek.

Místa a termíny koncertů bude kapela průběžně zveřejňovat na webových i facebookových stránkách a naladit se na ně můžete poslechem prvních šesti nahraných skladeb na Bandzone.

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 426
Poslechnuto skladeb
482
Profil registrován
4.9.2017