80's Factory - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

80's Factory big-beat-pop / Zlín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Medley Smokie- Sweet Emotions (2013) 196 ×
 • The Look- Sweet Emotions (2013) 107 ×
 • Dance Mix Volume 2- Sweet Emotions 2 (2014) 70 ×
 • Funky Town- Sweet Emotions (2013) 74 ×
 • It's Rainning Man- Sweet Emotions 2 (2014) 65 ×
 • Raising My Family- Sweet Emotions (2013) 44 ×
 • Hot Stuff- Sweet Emotions 2 (2014) 15 ×
 • Dance Mix Michael Jackson- Sweet Emotions 2 (2014) 25 ×
 • Darlin'- Sweet Emotions 2 (2014) 20 ×
 • Dance Mix Volume 1- Sweet Emotions 2 (2014) 18 ×
 • Abracadabra- Sweet Emotions (2013) 36 ×
 • Maria Magdalena- Sweet Emotions 2 (2014) 20 ×
 • Dance Mix Modern Talking- Sweet Emotions 2 (2014) 32 ×
 • Moonlight Shadow- Sweet Emotions (2013) 69 ×
 • The Lion Sleeps Tonight- Sweet Emotions (2013) 28 ×
 • Kalimba de Luna- Sweet Emotions (2013) 11 ×
 • Black Velvet- Sweet Emotions 2 (2014) 25 ×
 • My Bad Is Too Big- Sweet Emotions 2 (2014) 10 ×
 • Hot In The City- Sweet Emotions (2013) 15 ×
 • Ghostbusters- Sweet Emotions (2013) 16 ×
 • Give Me Your Heart Tonight- Sweet Emotions (2013) 9 ×
 • Midnight Lady- Sweet Emotions (2013) 11 ×
 • I Shot the Sheriff- Sweet Emotions (2013) 10 ×
 • Tarzan Boy- Sweet Emotions (2013) 11 ×
 • Oh No No- Sweet Emotions (2013) 18 ×
 • More Than I Can Say- Sweet Emotions 2 (2014) 19 ×
 • Red Red Wine- Sweet Emotions 2 (2014) 27 ×
 • Self Control- Sweet Emotions (2013) 21 ×
 • Wonderful Life- Sweet Emotions 2 (2014) 15 ×
 • Mexican Girl- Sweet Emotions 2 (2014) 19 ×

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 254
Poslechnuto skladeb
1 056
Profil registrován
31.3.2015

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

   Alice Konečná (zpěv) začala svou kariéru ve třinácti letech. První pěvecká soutěž, kterou absolvovala, byla Zlatá nota, kde také v roce 1998 zvítězila. V roce 2000 se dostala do finále soutěžního festivalu mladých zpěváků Zlíntalent a během dalších dvou let se zúčastnila několika zahraničních festivalů, odkud pokaždé přivezla cenu. Připomeňme si festivaly, na kterých Alice vystupovala: Children International Nile Song Festival (Egypt), Golden Star (Rumunsko),Discovery (Bulharsk), International Festival of TV Malta Song (Malta) a Voice of Asia (Kazachstán). V září 2003 zpívala Alice Konečná jako host na pražském megakoncertu skupiny Elán na Letné. Gramofonové nahrávky? Alice se nejprve zúčastnila albového projektu Co láska si žádá, pro který hudbu složil úspěšný americký skladatel Michael Jay. Ten pak pro ni spolu s Luďkem Malárempřipravil debutové sólové album Holka, co máš ji rád (2002). Poté Alice vystupovala v zájezdovém programu Velká muzikálová show. Na začátku roku 2003 odletěla do Los Angeles natáčet své druhé sólové album, podepsala smlouvu se Sony Music a album vyšlo pod názvem Věrně nevěrná v lednu roku 2004. V říjnu téhož roku Alice vydala jeho anglickou verzi nazvanou Girl. Alice je dvojnásobnou držitelkou ceny Zlatá Česká Dvanáctka hitparády Čro1-Radiožurnálu za nahrávky Noc je hráč (albumHolka, co máš ji rád) a Proč ráda tě mám (album Věrně nevěrná). V roce 2007 vstoupila Alice s americkým rapperem Derrickem Wilsonem a producentem Peterem Fiderem do projektu Le Monde. Z alba vzešel úspěšný hit Vzducholoď a Alice byla s formací Le Monde nominována za rok 2007 na výroční hudební cenu Akademie populární hudby Anděl v kategorii Objev roku. Po odchodu z Le Monde hrála Alice v muzikálu Kleopatra (roli Fulvie), ve kterém se poprvé objevila v roce 2006.

   Pepa Holásek (zpěv, akustická a elektrická kytara, bicí) stál v sedmdesátých letech u zrodu kapelyDynamic a později působil ve skupině Tendence. V obou kapelách působil jako zpívající bubeník. Ve dvaadvaceti letech začal svou profesionální hudební kariéru ve formaci Horoskop. V roce 1980 - jako kapela někdejšího Pragokoncertu - po podepsání smlouvy se švýcarskou agenturou Bugra Production se Horoskop  vydal na zahraniční angažmá do Švýcarska. Téměř jedenáct let hrál Pepa Holásek s touto kapelou střídavě ve Švýcarsku a v Německu. V roce 1990 ze skupiny odešel a od roku 1991 hraje v Německu v kapele Strangers. Na domácí půdě působí v rockové kapele Slowhand Band a v hudební skupině Yeště To Yde.

  Luděk Malár (zpěv, perkuse, kytara) absolvoval hru na housle a kytaru v Lidové škole umění. Jako hudebník působil v 70 letech v několika rockových skupinách, kde hrál na basovou kytaru a zpíval. Od třiadvaceti let začal hrát profesionálně a založil s Jardou Zemanem, který se ujal role kapelníka, skupinu Horoskop (1980) . Ještě v témže roce podepsala skupina smlouvu se švýcarskou agenturou Bugra Production a začala trvale působit ve švýcarských hudebních klubech. Po listopadové revoluci Luděk Malár ukončil dráhu profesionálního hudebníka a začal podnikat v oblasti počítačové techniky. Na podzim roku 1995 založil s Františkem Hrnčiříkem hudební agenturu EMP Music, která se zaměřuje na mladé hudebníky a zpěváky. Ve Zlíně obnovil tradici soutěžního festivalu mladých zpěváků, zpěvaček a autorů skladeb Zlíntalent (dříve Intertalent), který se dnes jmenuje Czechtalent. Ludek Malár je prezidentem této hudební soutěže. V letech 1999 až 2004 pořádala agentura EMP Music v hlavním městě republiky mezinárodní soutěžní hudební festival Universetalent Prague. Luděk Malár je zván do porot zahraničních festivalů mladých talentů (Malta, Kazachstán, Bulharsko, Rumunsko, Egypt). Od roku 2001 se stal členem mezinárodní poroty jedné z největších amerických agentur pro vyhledávání talentů IMTA, kde zasedá 2 x ročně - v červenci v New Yorku a v lednu v Los Angeles. Jako hudební producent objevil Luděk Malár pro českou hudební scénu Tomáše Kluse, Dashu, Alici Konečnou a Markétu Poulíčkovou. Tomášovi Klusovi produkoval alba Cesta do záhu(d)by a Hlavní uzávěr splínu (obě získala Zlatou deskou), dále pro zpěvačky Dashu a Alici Konečnou,Toma Malaraa skupinu Premier. Celkem vyprodukoval dvě desítky alb.

   Ondřej Svačina (kytara) vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě (obor klasická a jazzová kytara) Působil v Ostravské a Zlínské filharmonii, v Divadle moravskoslezském, v kapele Abba Revival a se skupinou Tři tuny se stal vítězem soutěže Setkání kytaristů 2006. V současné době učí na Janáčkově konzervatoři v Ostravě (obor klasická kytara) a je členem ostravského kytarového tria AKT (www.kytarovetrio.cz). Působí rovněž ve skupinách Tři tuny, Nový rumpál a Rebel (výchovné koncerty pro mládež).

   Radek Postava (basová kytara) vystudoval konzervatoř v Kroměříži (obor housle), působil v Big Bandu Zlín, ve známých revivalových kapelách Deep Purple Koberec Band a ABBA Rock Show, kde hrál na elektrickou a basovou kytaru. Má za sebou zahraniční angažmá ve Švýcarsku, Německu, Rakousku Itálii. Radek se věnuje i jiným hudebním projektům ve zcela odlišných žánrech (např.Ještěrrock Grapefruit). V současné době působí rovněž jako učitel hry na housle, violu, elektrickou kytaru a baskytaru v ZUŠ Zlín – Malenovice a je členem skupiny Showband, kde hraje kromě kytary také na housle, flétnu, basovou kytaru a perkuse.

   Petr Holásek (bicí nástroje) vystudoval hudební Konzervatoř P. J. Vejvanovského v Kroměříži (obor bicí). Jako bubeník působil v kapele Claim, v muzikálu Balada pro banditu v Městském divadle Zlín a na Vánočním koncertu Alice Konečné jako člen doprovázející kapely. Jako perkusionista se podílel na prvním sólovém albu Tomáše Kluse a ve spolupráci s Vladimírem Francem na natáčení divadelní hudby ke hře Věc Makropulos pro divadlo v Hradci Králové. V současné době učí hru na bicí nástroje (ZUŠ ve Zlíně, Vsetíně a v Horní Lidči). Má za sebou řadu zahraničních koncertů po Evropě se skupinou Deep Purple Revival, kde působí jako bubeník.

   Eva Vildová (klávesy) vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Působila na konzervatoři v Teplicích a v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem. Několik let byla členkou souboru Bel Canto, sboru Romance a Dívčího pěveckého sboru UJEP, se kterými se zúčastnila mnoha tuzemských i zahraničních festivalů a soutěží. Vyučovala hru na klavír a doprovázela sólisty a soubory různých hudebních žánrů. Podílela se také na založeníFilmového orchestru FOMV a skupiny Hobby. V současné době pracuje mimo jiné jako korepetitorka na ZUŠ Morava Zlín, koncertuje s triem Doemi a jinými ansámbly, často se účastní také dalších hudebních projektů ve Zlíně a okolí. 

Bio a historie

    Markéta Pešková  (zpěv ) úspěšná mladá zpěvačka a herečka, absolventka brněnské JAMU, členka souboru Městského divadla v Brně. V současné době působí v muzikálech a inscenacích "Jája a Pája" - divadlo Radost, "Mýdlový princ" - Divadlo Broadway Praha, "Bítls" - Městské divadlo Brno, "Kouzelná flétna" - Divadlo Radost, "Titanic" - Městské divadlo Brno, "Chaplin" - Městské divadlo Brno.
   
   Tereza Koutníková (zpěv ).

   Salih Hadziabdic (zpěv, akustická a elektrická kytara )

  Luděk Malár (zpěv, perkuse, kytara) absolvoval hru na housle a kytaru v Lidové škole umění. Jako hudebník působil v 70 letech v několika rockových skupinách, kde hrál na basovou kytaru a zpíval. Od třiadvaceti let začal hrát profesionálně a založil s Jardou Zemanem, který se ujal role kapelníka, skupinu Horoskop (1980) . Ještě v témže roce podepsala skupina smlouvu se švýcarskou agenturou Bugra Production a začala trvale působit ve švýcarských hudebních klubech. Po listopadové revoluci Luděk Malár ukončil dráhu profesionálního hudebníka a začal podnikat v oblasti počítačové techniky. Na podzim roku 1995 založil s Františkem Hrnčiříkem hudební agenturu EMP Music, která se zaměřuje na mladé hudebníky a zpěváky. Ve Zlíně obnovil tradici soutěžního festivalu mladých zpěváků, zpěvaček a autorů skladeb Zlíntalent (dříve Intertalent), který se dnes jmenuje Czechtalent. Ludek Malár je prezidentem této hudební soutěže. V letech 1999 až 2004 pořádala agentura EMP Music v hlavním městě republiky mezinárodní soutěžní hudební festival Universetalent Prague. Luděk Malár je zván do porot zahraničních festivalů mladých talentů (Malta, Kazachstán, Bulharsko, Rumunsko, Egypt). Od roku 2001 se stal členem mezinárodní poroty jedné z největších amerických agentur pro vyhledávání talentů IMTA, kde zasedá 2 x ročně - v červenci v New Yorku a v lednu v Los Angeles. Jako hudební producent objevil Luděk Malár pro českou hudební scénu Tomáše Kluse, Dashu a Markétu Poulíčkovou. Tomášovi Klusovi produkoval alba Cesta do záhu(d)by a Hlavní uzávěr splínu (obě získala Zlatou deskou), dále pro zpěvačky Dashu a Alici Konečnou,Toma Malara a skupinu Premier. Celkem vyprodukoval dvě desítky alb.

   Petr Plášek ( kytara )

   Marek Šlapanský (bicí nástroje) 

   Eva Vildová (klávesy) vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Působila na konzervatoři v Teplicích a v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem. Několik let byla členkou souboru Bel Canto, sboru Romance a Dívčího pěveckého sboru UJEP, se kterými se zúčastnila mnoha tuzemských i zahraničních festivalů a soutěží. Vyučovala hru na klavír a doprovázela sólisty a soubory různých hudebních žánrů. Podílela se také na založení Filmového orchestru FOMV a skupiny Hobby. V současné době pracuje mimo jiné jako korepetitorka na ZUŠ Morava Zlín, koncertuje s triem Doemi a jinými ansámbly, často se účastní také dalších hudebních projektů ve Zlíně a okolí. 
 
 Luboš Malšlík 
( baskytara, kytara, multiinstrumentalista) jako hudebník působí v několika zlínských kapelách a pracuje jako zvukový mistr v nahrávacím studiu Esorecording.