hmm..kamo milujem tie reci ze aj ked sme namysleli ze sme pani..noo neviem neviem ci s takjom rapom asi moc ee..sodne strasne..
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hmm..kamo milujem tie reci ze aj ked sme namysleli ze sme pani..noo neviem neviem ci s takjom rapom asi moc ee..sodne strasne..
to prvni je hruza hudba ze saw upravena Emeresem mam dojem ale ty dalsi nejsou spatne makje hlavne dal
Zdravím podobný nick :)
no to je strasne nieco!!!!!
NO ten cas je lepsii ...ale skus to tomu dat vac energie ...
Hodne zlee :D :D :D