3logit - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

3logit dubstep-rock / Praha

„IN DIGITAL GOD WE TRUST“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20

Pozor blíží se Bouře - BEWARE OF THE STORM!

 Další live show se blíží a uskuteční se v Bouři, tedy v klubu Storm, čili na jedné z hlavních stejdží v současnosti už proslulého pražského hudebně-divadelně-literárního festivalu Žižkovská noc 2018.

Budeme hrát po páteční půlnoci (tedy vlastně v sobotu brzy ráno) pro všechny, kterým se ještě tou dobou nebude chtít jít spát a věřte tomu nebo ne, jsme na ten koncíck už teď tak nabuzení, že slovo spánek nikomu z těch, kteří se ho zúčastní, ani na mysl nepřijde.

Takže rychle všichni sem, tedy tam, možná i sem-tam, zkrátka LONG LIVE ŽIŽNAJT!


UV Halloween na obzoru

Upraveno:

  Had leze z díry, vystrkuje kníry... Nebo spíše Sto roků v šachtě žil, mlčel jsem? AŤ tak či onak, milí příznivci diluviálně-digitálních forem života, máte se opět na co těšit.

Naše další live show bude tentokrát možná spíše taková freak show. Chystáme se do samotného ocelového srdce republiky, do Ostravy, a to přímo in medias res, do bývalých sprch hlubinného dolu, kde denně havíři smývali ze svých statečných těl zmučených nelidskou dřinou uhelný prach, krev a mour. Právě zde totiž pořádá Stavovská unie studentů Ostrava strašidelný masakr - Halloweenskou párty!

Zvýhodněné vstupenky byly sice vyprodány hned v v prvních minutách po zveřejnění akce, ale uznáte, kilčo za takovouhle pecku není zas tak moc, tuš synci a děvuchy, se na vas těšime jak cyp! ;-)


První VELKÝ komerční úspěch 3logitu - kde jinde než v USA

Upraveno:

 Drazí příznivci, dovolte nám, abychom při vší své vrozené skromnosti, pokoře a vděčnosti všem za všechno oznámili následující super-extra-speciální novinku:

Naše skladba All Senses Awake se zaskví v novém dílu druhé řady v USA velmi oblíbeného seriálu Queen of the South, jehož premiéra se odbude dne 6. července 2017 (v USA; v dalších zemích jako Japonsko a Nizozemsko N/A).

Respektive, ona to není CELÁ skladba, je to jen její část, přesněji řečeno jen taková částice, několik vteřin bez zpěvu, jen instrumentální part, abychom byli přesní, ale ten seriál se v Americe vysílám v prime-timu a tak i sumička, kterou za to torzo dostaneme, je kulatá.

Tak jen houšť a větší kapky! :-)

Youtube Video txqu2WoiqT8Youtube Video txqu2WoiqT8


1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20