Po tisící, že z rádia mu hráli
Ani nevím ...
Možná by měla být poctou Egonovi a Mejlovi, ale ať si každý najde smysl.
Ať se hezky dýchá. =X
Ani nevím ...
Možná by měla být poctou Egonovi a Mejlovi, ale ať si každý najde smysl.
Ať se hezky dýchá. =X
The Endem to odstartuji!
Tak ať se Vám hezky dýchá. =X