Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

0 No. 1 indie-electronica / Jihlava

„Zero Number One“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Doprovodný zpěv, Trubka / křídlovka, Piano, klavír, Syntezátor / Sampler

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

www.zeronumberone.cz

ZeroNumberOne je jihlavská kapela fungující od začátku roku 2007 a v současné době dokončuje třetí album. Charakteristické je pro skupinu přistupovat k tvorbě bez předsudků k hudebním stylům. Dochází tak ke vzniku žánrově hůře zařaditelné hudby, ze které můžete slyšet například vliv indie, folku, rapu, dancu a dalších stylů.

Od druhé poloviny roku 2008 hráli ve dvoučlenné sestavě využívajíce samplovaných nástrojů, díky čemuž se kapele otevřely nové možnosti tvorby jejich hudby. Od roku 2009 dostal prostor mezi mužskými hlasy také ženský zpěv (Pája).

Začátkem roku 2012 se ke kapele přidává "živý bubeník" (Stráňa) a druhý mužský zpěv - zpěvák kapely Tabletky – Šaman (také synťáky a klavír). Dochází k obměně baskytaristy (Jiřinu střídá Káca) a skupinu opouští stálý host – zpěvačka Pája. Nově je kapela obohacena o saxofón/basklarinet na který hraje Petr Hošek.

Bio a historie

0 No.1 nebo-li Zero Number One nebo-li Nula číslo Jedna 

Složení kapely:

Mojše – zpěv, kytara, trubka

Šaman - zpěv, klávesy, trubka

Káca – basa

Stráňa – bicí

Petr - saxofón/basklarinet