Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

HELLSOUND Muž, 38 let / Čestice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek HELLSOUND si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Kontakt na studio HELLSOUND : hellsound666@gmail.com , tel 736 109 974, Honza (tykat prosím :-)).

Velmi bohaté zkušenosti:  víc než 10 let intenzivní činnosti v oboru, odhadem kolem 300 dokončených projektů napříč žánry od folkloru/dechovky po grind, nahrávám cokoliv a rád :-))  

Neobvykle řešené prostředí: žádné sterilní hi-tech pracoviště ale spíš trošku netradiční domácnost (vč. ložnice, kuchyně, koupelny, internetu atd.). Nehraju si na "profesionála", nedělám z nahrávání "vědu" a ze zvukařů "nadřazenou rasu" :-).  Pracovní pomínky jsou skromné ale funkční a pohodlné. Finální výstup ze studia je podle mě to nejhlavnější - pusť si skladby v přehrávači a posuď sám nakolik je můj zvuk profi :-))

Zodpovědný a kreativní přístup k práci: zvuk a hudba jako taková vždy na prvním místě - vyladění nástrojů, pečlivá / opakovaná kontrola veškerých záznamů, práce podle chuti / síly a nikoliv podle hodinek, skvělý cit pro rytmus i intonaci (nepustim ven žádnou prasárnu :-)) teda pokud to nebyl zákazníkův umělecký záměr :-)), chápavý a trpělivý přístup VŽDY POD HESLEM "NO STRESS"

Studiový hráč po ruce:  mám téměř 25 let zkušeností s rockovou hrou na bubny, kytaru a baskytaru. Miluju hru na hudební nástroje - stačí říct a rád pomůžu s nahráváním (čehokoliv co zvládnu) - BEZ DLOUHODOBÉ PŘÍPRAVY - ZDARMA.

Flexibilní cenová politika:  cena pro každý projekt na míru - peníze jsou to poslední na co by muzikant při nahrávání měl myslet. Preferuji fixní, předem jasně danou cenu pro každý projekt (s ohledem na počet objednaných dní a materiál, který se má točit). Snad jsme lidi a dokážem se domluvit, ne ?

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Bicí