Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cela pro Klárku punk / Strakonice

„Točíme klip DIPLOM PRO ANDĚLA!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Fans č. 200!!!

Upraveno:

Blíží se fanoušek číslo 200, má u nás CÉDO a tričko CELA PRO KLÁRKU!!!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

S.A.S.

ZDÁÁÁREC BEJCÍ, VELKEJ DÍK ZA VČEREJŠÍ DROUŽETICE, BYLA TO FAKT LUXUSNÍ AKCIČKA. TAK AT VÁM TO HRAJE BORCÍ POŘÁD TAK DOBŘE, URČITĚ SE JEŠTĚ POTKÁME A U NÁS TAKY NĚCO SPÁCHÁME! ZDAREC A PUNX FOREVER! S.A.S. VYVRHELLS.

kaldoh

No a pak se vyblbnu na fotkách, to z těch videí je schopné zachytit, co bych s focením propás, třeba skok Fanyho z bedny je na dvou políčkách ale to druhé už je tak nízko, že to už je jako normálně na zemi. No a já jako zpívající baskytarista (i když jen bejvalej) na Fanyho držím. Mimochodem, cos mu to na začátku vytýkal? Aby se doladil? Já mám baskytaru naladěnou z továrny a furt ladí, zato všichni moji kytaristi furt ladí a přitom furt neladí.

kaldoh

Ale ony to nejsou fotky, jsou to kopie jednotlivých políček videa. Já ale nemám počítač, na kterém by bylo možné video zpracovat, leda jestli vy máte někoho, kdo to umí. Poslat vám záznam po internetu nemůžu, je toho ve třech souborech *.avi přes pět GB. Nejschůdnější je vypálit vše jako data na dvd (já si tak všecko postupně zálohuju) a jestli chcete, udělám i pro vás a pošlu obyč poštou, to se neztrácí. Ale pozor, je to polotovar, má to spoustu slepých míst a zvuk většinou taky nanic, když je foťák u odposlechové bedny, tak je tam jen ten odposlech. Aby vyšel kvalitně živák, musely by být kamery dvě až tři a nezávislý záznam zvuku, což mám. Jenže platí Murfyho zákon, že jak se to vše připraví, zrovna stojí kapela zaprt. Takže radši lezu skrz s jednou kamerkou a hojim si tak absťák, že vinou parkinsona už neudržim rytmus a zpěv už vůbec a nestojím čelem k lidu, přesto tu sílu cítím a jsem její součást.

Zobrazit všechny názory »