Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

After Rain doom-black / České Budějovice

„Točíme pátou desku!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

NOVÁ ZPĚVAČKA ANDREA MICHÁLKOVÁ

Upraveno:

Ahoj, začátkem letošního roku jsem dospěl k rozhodnutí, že je třeba After Rain posunout o úroveň dál. Tou úrovní jsou živé koncerty. Jeden pokus tady již v minulosti byl, nezdařil se. Nyní ale nehodláme nic podcenit. Hrát naživo chceme od příštího roku, tudíž máme dostatek času na přípravy.

Toto rozhodnutí přineslo jednu důležitou změnu. Zpěvačka Veronika je časově natolik vytížená, že pro ni živé hraní s After Rain není možné. Její rozhodnutí nepodílet se s námi na dalším vývoji kapely respektujeme a přejeme jí samozřejmě jen to nejlepší! Natočili jsme spolu dvě skvělé desky (alespoň jsem o tom přesvědčen), přičemž poslední nahrávkou, kterou jsme spolu stihli dát dohromady, je skladba na tribute Dissolving Of Prodigy. Ten by měl vyjít na konci letošního roku. S Veronikou jsme zároveň před lety (ještě před deskou The Sound Of War) natočili čistě ambientní album. Věřím, že se časem některé skladby z této nikdy nevydané desky objeví třeba na nějaké kompilaci. Určitě si to zaslouží. Veroniko, díky za všechno!

Novou zpěvačkou After Rain se stala Andrea Michálková z Dobré Vody u Českých Budějovic. Byla naší první volbou a jsem rád, že nabídku přijala. Je to sympaťanda s úžasným hlasem :-) Že miluje Black Sabbath, je jen taková třešnička na dortu :-)

Další personální změnou v After Rain je odchod "havrana" Tomáše Trávníčka. K tomu došlo už před pár měsíci. Tomáš se rozhodl skončit s muzikou úplně a dát přednost práci. Samozřejmě i jeho rozhodnutí respektujeme a přejeme plno pracovních úspěchů. Veškeré mužské vokály tak obsáhne Radek, ostatně z Dark Angels všichni víme, že mu to nedělá problém :-)

Prioritou pro nás nyní je nová deska, kterou hodláme v brzkých měsících dokončit. Poté se naplno vrhneme na přípravu zmíněných koncertů. Moc se těšíme a doufáme, že nás přijdete podpořit. Budeme průběžně informovat!

Venca & After Rain


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MíraŠtěpka

Klip je super, skvělá muzika a krásná zpěvačka. Zpěvák je démon...Posadilo mě to na prdel!

Zobrazit všechny názory »