Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Arthemion symphonic-metal / Písek

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Aktuálně

Ahoi všem,

možná to vypadá, že se flákáme, ale věřte, není tomu tak. 

Léto jsme všichni prožili trochu odděleně, i když jsme se snažili scházet, ale i přes to jsme pro vás dali dohromady novinku, která se jmenuje Little Bird. Shodou okolností se na zkoušce zrodila ještě jedna nová skladba, která sice už má nějakou podobu i text, ale zatím jen u každého zvlášť, jelikož jsme se ještě pořádně nesešli abychom ji dali dohromady. (Holt léto a je toho fakt hodně).


Na konci sprna jsme měli hrát společně s Lagerstain a Ymyrgar na koncertě v Českých Budějovicích jako záskok za Desire For Sorrow. Shodou špatných náhod jsme i my museli tento koncert na poslední chvíli odvolat a to ze zdravotních důvodů. Steve - náš bubeník - si zlomil týden před koncertem prst a ač nás to vážně mrzelo, nedalo se nic dělat. Snažíme se ho teď krotit aby se léčil, ale je to těžké, holt je to bubeník srdcem a rytmy bubnuje všude kolem sebe. Momentálně je z nás asi nejaktivnější a bubnuje doma jednou rukou. 

Další špatnou věcí, kterou teď řešíme jsou problémy se zkušebnou. Občas prostě narazíte na blbé lidi, každopádně věc se nakonec vyřešila, ale je to teď pro nás hodně finančně náročné.

Aby ale nebyla převaha špatných zpráv, máme ještě jednu fajn věc;
začalo se pracovat na novém merchu a už teď máme pro vás připravené placky Arthemion rovnou se třemi různými designy (které jsou mimochodem naše vlastní práce). 
Až se to trochu uklidní finančně, chystáme pro vás i trička jak s naším logem, tak s nádherným designem na skladbu Story, který nám navrh Roman RIANN Pausch.

  

Těšíme se na vás na nejbližším koncertu :)

Arthemion


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

PoliP

Nazdárek kapelo
Na Prdelfestu bude k dispozici základ bicích , basový aparát a dva kytarové boxy.
Tak si vezměte jen hlavy a nástroje a bubeník plechy atd.
A tím se vejdete do jednoho auta :-)
S pozdravem
Martin Škvára (Shitstorm)
PS: Těším se na další společnou akcičku. :-)

Zobrazit všechny názory »