Novyy track povedeny :):) ... respect kamo :) davas dobre :):)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Novyy track povedeny :):) ... respect kamo :) davas dobre :):)
tve cd je asi trosku GOOD!:D
zdravím tě. man jasně nebude u mně problém...něco zajebat...kdyžtak se ozvy a jestli chceš tak dneska kontroluj můj profil bude tam moje demollllll
zatim žulaa
Tak ty jsi parádníí:D:)..Takoví texty,jako Ty jsem snad jesště nikde neviděla,jsi žůůžoo boy:D:)..Vážně se mi to líbí,no nemám slov..Pokračuj v tom,protože Ti to jde=)) Držím pěsti měj se fajn:)
čeeego tebe sem tady nevidela nikdy...peknej rap...libi se mi:-*
čauvs žula boy..jesli máš chut a náladu poslechni SNIPPET z dema budu rád ..zatim man...at šlape
HeYoo.. xD _ŽuLííík_.. xD jeNom _můY_.. xD _beSt R.A.P.er_!! xD pRosTě _ResPecT_!! xD žuLi aŽ _buDu_ miLionÁŘ xD tAk seŠ _pRvNí_ kOho buDu _sPonzORovAt_.. xD _MYluju_ tĚěě.. <3 xD "mun" xo*
Éj žula boyi některý věci sou v pohodě iný se mi tolik nelíbej ale aŤ to šlape dál good:)mnej se hezky greenhorn
CUSS KAMO HELE OZVY SE MI NEKDY NA ICQ 373690406