Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím,
včera to bylo super. Už dlouho jsem Vás neviděl a oto větší to byl větší zážitel!!
A ta slivovice byla výborná, doufám, že mi jednu flašku schováte ;-)
S pozdravem Enochian
Hello, check out our bandzone website,
we planning in the Czech and Slovak Republics several concerts
greetings from Hrvatska
Pagan Folk Metal band STRIBOG
Tak Olomouc proběhla a bylo to paráda. kubo, přije´dte se podívat na nějakou akci jak jsme se bavili na baru. určitě dám vědět na email. Díky za super večer, Aleš
Prepáčte chalani, do Bystrice sa mi nedalo prísť :( Veď mi sa ešte uvidíme!
tešíme sa na dnešný koncert :)
Díky za info, ale už skoro půl roku bydlím v Praze :-D Ale nebojte určitě si vás odchytnu!!! Mějte se!
S pozdravem Enochian