Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
HRATE PECKOVO NECH SA DARI DALEJ PS:PARANoiYI A NE PARANiYi A POZRITE SI PARANoiYU ČAUTE
ste fakt super...len tak dalej:P
cafes chlopy feeeest sa tesime na spolocnu action v KEzmarku cuuzsh
zdravi sw|LL
okeej :D tak sa uviiidime na konciku,,, :D majte sa zatial
ze vraj mate hrat 13. 03. 2009 v meste Kežmarok v klube Ponorka .... a este kapely Swill, It´s OK!, tak vela stastia :)
Chalani dobre to je ale pripomina mi to (PLANETA POKRYTCOV) BAcovu fujaru ,...:) nevem preco ale je to tak ale je to dobre drzim palce :) see yaa :)
dakujeeem
Zozente noveho bubenika, ked Dido nechce chodit na koncerty
No pekne Vám to hrá...:) len tak dalej!