FunnY
drz hubu to byl freestyle ale uz starej ted sme wo dost lepsi tak tady hned nebrecte ale nechapu proc poslichate tamtoho howna kdys vsechno co je na bandzone je lepsi nez won a jeho "kapela" a pekne dekuju ze si zkurvil amaterhip hop ty debile
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
drz hubu to byl freestyle ale uz starej ted sme wo dost lepsi tak tady hned nebrecte ale nechapu proc poslichate tamtoho howna kdys vsechno co je na bandzone je lepsi nez won a jeho "kapela" a pekne dekuju ze si zkurvil amaterhip hop ty debile
a abys ses trefil do beatu tak potrebujes asi snipera ne?:D
a teplousi rikej tak akorat svymu kamaradovy uz podle hlasu soudim ze nejsem daleko od pravdy co?" káámííícííí" pic
funny az budes davat aspon tak jako mi dva tak pak se muzem o necem bavit delas s nejakym kokotem co neni schopnej sesmolit ani ten nejhoris beat a radsi je krade na netu a ten vas freestyle?to je freestyle?to je nic takovejhle sracek sem schopnej za den udelat 50 ty toyi tak pozdravuj v tom vasem chomutove a at zije hip hop.amater ty tvrdej freestylebattlere :) trosku soudnosti:) ahoj
S takovou srackou bych si nedovolil psat druhym do vzkazu, ze ste lepsi. Trochu soudnosti teplousci.
skoda beatu...
zatahnete zase tam odkud jste vytahli...fuj to je hroznej smrad....kaaamííky jsi vietkong?priserne top shit kdyby tu byla takova hitparada dam vam hlas xD s pozdravem pan anonym 1 a pan anonym 2 kterej jen tak nahodou davaj lepčí rap a maj lepčí kááámíííky xD
jj zony je v pici :D mam stranku kde sou jeho beaty a dukaz ze njsou jeho :D www.soundclick.com/pro/view/02/default… a tam dejte renasance ;)
hey kamo nekric pls
PssssssssT