j diky ;) mam ted plno textu ale blbej majk... tak pockam do kwetna (mam narozky) koupim poradnej majk a treckama se to tu bude jenom hemzit ;) tak diky a peace..=-P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
j diky ;) mam ted plno textu ale blbej majk... tak pockam do kwetna (mam narozky) koupim poradnej majk a treckama se to tu bude jenom hemzit ;) tak diky a peace..=-P
Chce to maknout . . . a zapracovat na rymech jsou takovy strasne zretelny, hned me napadne co bude dalsi rym
Ty jooo, mas nejaky jiny hlas, ze bys uz mutoval? :))) jinac jeste musis makat, ale lepsis se .. :)))
Makej, vytahnes to
Mej se fajn
Piroch
**..The bEst T-peCk..** <33:o*
**..Sqwělý SONG ;)..** ej.. enom tak dálej ;):-*
diky kamo ;)
fakt sa mi lubi:D
oc ti islo tim pizz???inac co ma prekvapuje je ze ten track co tam maz Ziwot -osud je celkom pekny kebyze
neak mudro zareagues by sme dali urcite neaky ten featik:Daspon ja by som mal zaujem:D:D:D:D:D:D:D
jej Funny mno jej milej hlasek, good text pekny šikula....=)